CO VY NA TO, PANE KUBERO?

Můžete nám věřit, že rádi a s velkou chutí zveřejňujeme pohodové, pozitivní informace (jako včera) a dobré zprávy. Ale protože „dobrých zpráv“, jak praví J. Satinský v nejúspěšnější komedii, „je stále méně“, tak … ale je nám to opravdu líto!

Skandál 1. třídy ZŠ v Teplicích s tablem plným multikulti prvňáčků odhalil islamizační procesy v České republice.

Z domova

Listopad 7., 2017

Noviny ihned zcenzurovaly jména školáků, my vám je přinášíme pro vykreslení představy, co se děje za zády naivních českých rodičů!

Teplický Deník přinesl 1. listopadu fotografie a jména prvňáčků ze Základní školy Prosetice na Plynárenské ulici v Teplicích. Původně bohulibý úmysl se změnil doslova v mediální noční můru mainstreamu, protože redakce Deníku de facto natvrdo odhalila proces islamizace a cikanizace českého školství v přímém přenosu. Toto je tvrdá podoba školní inkluze v ČR. Dobře se na to podívejte. Na fotografickém tablu totiž byla zachycena první třída této školy, která je naprosto šokujícím způsobem zastoupena dětmi cizinců z arabského světa a také rómskými dětmi. Na Facebooku a v diskusích se okamžitě rozjela vlna komentářů a nenávisti namířená proti malým dětem, což je opravdu nepřijatelné a my jako redakce AE News se od něčeho takového kategoricky distancujeme, protože děti za nic nemohou, takže komentáře a útočení na malé děti opravdu není na místě.

Skandál spustila tato fotografie 1. třídy na škole. Fotografie a příjmení dětí jsou arabského a rómského původu. Necenzurovaná fotografie.

multi 1

Jenže, co rozhodně na místě je a co musíme ostře odsoudit, to je islamizace českého školství, která probíhá už minimálně 15 let za podpory neziskového sektoru, médií, propagandy, České televize, Norských fondů a Evropského sociálního fondu ESF, jehož dotační tituly a logo ESF najdete na webu každé základní školy v ČR dole v patičce každého webu. Zatímco pozornost médií je upřena na nelegální migranty, těch legálních migrantů z arabských zemí je v ČR podle odhadů už přes 100 tisíc a každým rokem přibývají další a další tisíce, nepozorovaně, protože dostávají víza od českých velvyslanectví v arabských zemích.

Islamizace ČR probíhá už 15 let a zcela legálně a za asistence státu

Nejvíce Arabů v ČR podlé údajů ministerstva vnitra, které máme k dispozici v redakci, pochází ze Saúdské Arábie a Kataru. Jedná se o tzv. předvoj islámské kultury, někdy je nazýváme jako “skauty”, jejichž úkolem je příprava a vytvoření základů pro vybudování islámských obcí v České republice a v jednotlivých městech. Arabové islamizují Evropu pomocí dlouhodobých procesů tzv. tiché intifády, která slaví úspěchy v celé západní Evropě. Podívejte se na Velkou Británii, na Francii, na Německo, na Švédsko, na Belgii. Zatímco před 40 lety to byly tradiční západní země s bílou rasou a kulturou, stačily pouhé 2 generace a dnes to jsou islamizované země, kde Arabové vyhrávají volby do zastupitelstev měst (viz starosta Londýna) a arabští voliči se stávají jedním z nejsilnějších elektorátů, protože bílá rasa nemá o volby zájem, viz katastrofálně směšná účast na Slovensku při volbách do krajů teď o minulém víkendu. Přitom islamizaci řídí hlavně kraje a krajské zastupitelstva, která zaštiťují dotačními a integračními tituly od EU skrze programy ESF. Nejinak je tomu v případě této teplické školy, web mají zde. A podívejte se dolů, jaká loga tam najdete.

multi 2

Stejná, ale zcenzurovaná fotografie beze jmen.

Migrační vlna vyvolala mohutný odpor v EU, ale pravdou je, že kdyby tato vlna nenastala, došlo by k islamizaci Evropy potichu, bez zájmu médií a dokonce i bez zájmu alternativy. Z toho si všimněte, že někdo chtěl, aby migrační vlna islámu byla zaregistrována a aby vyvolala rozkol a rozpad Evropské unie. V minulém článku jsem uvedl, kdo měl hlavní zájem na vyvolání migrační vlny a kdo usiluje o rozvrat Evropské unie. Nicméně událost z Teplic není nijak překvapivá. Teplice a tamní muslimské ghetto je velmi dobře známé a porodnost muslimek je vysoká. A je zcela jasné, že muslimky, které přišly v rámci scoutingu do ČR před zhruba 7 až 10 lety mají dnes děti, které vstupují do základních škol v ČR. A někdo by se mohl zeptat, jak k tomu došlo. No, to je jednoduché. Sledujte cestu peněz. Arabové přichází do regionu pokaždé stejně. Bohatý arabský mecenáš se nabídne, že koupí zchátralou nemovitost, se kterou si město neví rady. Obvykle nějaká rozsáhlá budova, zámek, lázně, památkově chráněná budova, kterou nelze prodat a ani zbourat.

Sledujte cestu arabských peněz

Arabský investor přijde na radnici nebo magistrát, předloží plán rozvoje, slíbí opravit silnice, vytvoří společnou firmu s účastí města a najednou do rozpočtu města tečou velké peníze z vybraných daní. Radní mají úspěch u voličů, volí je znovu a znovu. V parku se objevují nové lavičky, odvoz popelnic je najednou levnější nebo dokonce zdarma, lidé jsou spokojeni. Arabský kapitál dělá divy. Jenže po zhruba 3 letech přichází za scoutem jeho rodina a příbuzenstvo. Několik rodin arabského původu nikoho nevzrušuje. Jenže po nich přichází další rodiny, každý rok několik desítek a najednou, aniž by si toho všiml, vzniká ve městě arabská čtvrť. Mají totiž domy vedle sebe v jedné ulici. Zhruba po 5 až 7 letech přichází na radnici žádost o povolení otevřít modlitebnu. Samozřejmě diskrétně, bez stavění žádného minaretu, který by provokoval místní. A tato modlitebna se stává základem muslimské obce.

multi 3

Tabule v Teplicích.

Od této chvíle, když je založena islámská obec, financování celého projektu osídlení přebírá saúdská rodina, která vyšle do muslimské obce imáma. Jeho úkolem je upevnit víru, konkrétně wahábismus. Imám ve chvíli, kdy je ustanovena islámská obec, vyzve arabské rodiny ke spuštění fáze 2, rozšíření populace. Islámské ženy do dvou let porodí desítky dětí. Ty vstupují po pár letech do českých škol, a když dosáhnou mládežnického věku, islámské obce je připraví na cestu džihádu a víry. Tato nová generace Arabů už nejsou cizinci, ale Češi, protože se narodili už v České republice. Kdo bydlí v Teplicích, tak ví moc dobře, jak jsou tyto děti agresivní, v místním parku napadají bílé děti, útočí na pejskaře, vyhání je z parku, protože pes je podle islámu nečisté zvíře. Lidé se bojí a poslušně se přizpůsobí, přestanou do parku buď chodit, anebo tam chodí bez psa. Školy se musí dětem Arabů přizpůsobit, stejně tak i škola v Teplicích vaří pro děti jedno halal jídlo, jak jsme si dnes ověřili přímo od zaměstnance školy. Bílá rasa degeneruje, neumí se bránit a chránit svůj životní prostor před invazním druhem. Je to ovšem objektivní proces, stejný jako v případě Calhounova experimentu.

Multikulti se musí přizpůsobit i jídelna ve škole

“Oficiálně nemůžeme vařit halal, protože by to zvedlo spoustu zlosti, ale máme pokaždé jídlo nastavené tak, že se přibližuje halal kritériím, chodí sem dost dětí těch podnikatelů (pozn. arabských), tak jsme to museli v kuchyni zohlednit, ale máme i dny, kdy prostě tam je vepřové maso v tom jídle, a to vím, že ty arabské děti si nepřihlašují na ten den obědy, nosí si něco s sebou z domova”, uvedl pro naší redakci zdroj ze školy. Na jídelníčku školy najdete kuskus, rýži, místo masa ke koprovce vajíčko (Na těchto jídlech není podle nás nic mimořádného. Vejce se ke koprovce dělá běžně – pozn. RSP) apod. Na Facebooku se rozjela proti dětem Arabů kampaň a když to Deník zjistil, tak okamžitě zcenzuroval a vymazal z fotografie jména všech dětí. Jenže internet a vyhledávače jsou mocné médium a uchovávají tzv. snímky webů, konkrétně jde o náhled “cache” úložiště crawlerů, které indexují webové stránky. Zatímco cache Google snímek stránky Deníku s necenzurovanou fotografií už smazal, Bing má zatím v cache odkaz na původní necenzurovaný článek Deníku se jmény všech dětí oné zmíněné 1. třídy. Tohle přesně dělá Facebook v Německu, že odstraňuje jména u fotek dětí ze školních tříd, pokud jsou na fotkách děti uprchlíků.

multi 4

Realita na ulici v Teplicích.

Ředitelka teplické školy Marcela Prokůpková si médiím postěžovala, že jí na Facebook a také do školy chodí nenávistné emaily. Za 3 roky, co je ve funkci ředitelky, prý nedošlo k žádnému útoku mezi dětmi, i když dostává emaily, že je to prý otázka času, než nějaké dítě jinému dítěti podřeže krk. Jenže tento problém je pořád stejný a pořád dokola. Na rádiu o tom hovořím už dva roky, že lidé se musí zajímat o svůj první a druhý kruh a zajímat se o ochranu rodiny a svého životního prostoru. Rodiče netuší, co se děje ve škole, kam posílají děti. Obvykle netuší, s kým děti chodí do třídy. Netuší, kdo sedí v radě města, které se paktuje s arabskými mecenáši, kteří před 15 lety přišli do Teplic a začali nakupovat nemovitosti a pozemky. Nikdo se nestaral o to, co schvaluje zastupitelstvo města. Lidé se probudí až ve chvíli, kdy už je pozdě, kdy islámské ženy ve vašem městě dostaly z Rijádu příkaz nastartovat proces dobývání prostoru svými, s odpuštěním, vagínami a vysokou porodností.

Mesiášové jsou voláni ve chvíli, kdy už je pozdě

Chápete už, proč český národ nezachrání žádný mesiáš? Protože lidé jsou naprogramováni k netečnosti, k nezájmu a lhostejnosti o druhý kruh, o svůj životní prostor, stejně tak o ochranu prvního kruhu a vlastní rodiny. Když začnete v Teplicích sledovat cestu peněz do minulosti, najdete i cestu, jak došlo k islamizaci tohoto města. Za vším hledejte peníze. Dobře se podívejte na necenzurované fotografie prvňáčků, protože už za 12 let z nich budou voliči, budou kandidovat do městské rady v Teplicích, budou se aktivizovat v politice. Lidé svojí nečinností dopustili islamizaci Teplic. A nebyla k tomu potřeba žádná migrační vlna, jenom ochota českého státu otevírat dveře a vystavovat víza a udělovat pobyty arabskému kapitálu, se kterým ovšem do ČR přichází i tvrdá forma arabského islámu, wahábismus. Nehledejte mesiáše, hledejte vlastní zodpovědnost za procesy, které ve vašich městech probíhají, a vy jim dlouhá léta nevěnujete pozornost.

-VK-

Šéfredaktor AE News

(PŘEVZATO – AE News)

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473