UDAVAČ MACKOVÍK

Tento článek s přílohou by měli číst všichni slepě důvěřiví a naivní voliči, kteří dávali „lídru“ KSČM Mackovíkovi v nedávných krajských volbách preference.

„K srdci by si ho měli vzít delegáti krajské nominační konference v lednu 2017, až budou „rozhodovat“ o tom, zda tento mravní odpad, který bezdůvodně udává členy své vlastní strany, postaví do čela kandidátky KSČM pro parlamentní volby v roce 2017!!!!!

Z (ne)povedeného ředitele (ne)povedeným poslancem informátorem

aneb Pepek Standa Vyskoč o století později

Zhruba před rokem jsem zveřejnila v několika článcích, kterak mne i mé příbuzenstvo obtěžuje, otravuje a pronásleduje, a to nejen telefonáty, paní Lysáková z Liberce, shodou nenáhodných okolností krajská předsedkyně zdejší KSČM potažmo asistentka poslance Mackovíka.

Ne že by její chorý zájem o mne polevil (bohužel asi jiné vyžití nemá – k politování – při tolika „funkcích“), ale mávla jsem rukou nad dalším psaním, neb co sděleno být mělo, jsem sdělila a neustále dokola psát o tom, jak mne Lysáková pomlouvá, jaké neuvěřitelné blbosti, pitomosti o mně vykládá a co vše si dokáže vymyslet, mi za nějaké další utrácení času nestálo. A kdo blbostem věřit chce, ať jim věří.

Pobyt v zaměstnání typu předsedkyně OV KSČM Liberec asistenka poslance Mackovíka zjevně nevyžaduje bůhvíjakou časovou a pracovní zátěž. Proto má taková zaměstnankyně „lidí pro lidi“ mnoho zbytečně volného času vymýšlet, jak i nadále obtěžovat a otravovat sobě nepohodlné jedince.

I stalo se, že přišla s dalším ze svých „majstrštyků“, o který vás nechci ochudit už proto, že je třeba vědět, co taky může předsedovat krajské pobočce parlamentní strany. 

Snažila se ze mne vytvořit přepláceného pracovníka státní správy kdesi na českolipsku s tím, že snad takto pracuji a současně se eviduji jako uchazeč o zaměstnání. A tak se „občané“ pod rouškou anonymů (šlo o nějaké Franty z České Lípy a nějaké Alenky z Turnova) čílili a „žádali spravedlnosti“.

Netrvalo dlouho. Jako na zavolanou a zcela „náhodou“ si tohoto povšiml bodrý udatný rytíř Stanislav, řečený poslanec. S odvahou sobě vlastní podepsal „dopis“, v němž se žádá o prošetření mé osoby dvěma oslovenými státními institucemi a zároveň úředníky „jen tak mimochodem“ upozorňuje, že je poslancem, a že by taky mohl interpelovat ministryni (a zřejmě úředníkům udělat problém).

„Dopis“ jsem si přečetla několikrát, nevěříc tomu, že je Mackovík schopen takovou slátaninu podepsat ať už ze stránky slohové – i dítě ve 4. třídě by dopis státní instituci napsalo lépe, a ze stránky obsahové (pominu, že celé udání je plné nesmyslů a výmyslů) – vyhrožovat úředníkům, kteří ještě dopis ani nedočtou jakousi interpelací ministryni a dávat najevo „já Standa poslanec a kdo je víc“, to je z mého pohledu ubohost. Že vědomě podepsal udání, nekomentuji, to je jeho ostuda.

Jak vidno jde o dopis z konce srpna. Tedy z času předvolební kampaně. Není divu, že KSČM dopadla, jak dopadla. V Libereckém kraji z celé republiky nejhůř. Poslanec a zároveň krajský volební lídr a jeho asistentka potažmo krajská předsedkyně KSČM se věnovali „psaní dopisů“.

Myslím, že úředníci na Krajském úřadě mohou slavit, že Mackovík skončil v zastupitelstvu jako nechtěný a odložený v poslední lajně a nemůže tak zaměstnancům KÚ všelijak vyhrožovat a „upozorňovat“ na to, že je poslancem, nedej bože krajským radním a že by jim taky mohl třeba „udělat problém“…

No a mně došlo, jak by to asi se mnou i mou rodinou vypadalo, kdyby se různé Lysákové a různí Mackovíkové dostali „k vládnutí“ ať už na „kraji“ nebo kdekoli jinde, když nyní vlastně žádnou moc mimo struktur uvnitř KSČM nemají, ale dokážou takové zvrácenosti.

Co je zač Lysáková, se obecně ví, a jak jsem dávno zjistila, ví se to i mimo KSČM. Ale že Mackovík, který si tak rád buduje auru neohroženého záchranáře, klesne tak rychle na její roveň, no, to je těžkej kalibr. Stando, Stando, jestli ti je tohle zapotřebí. Žádnej strom neroste do nebe. Ani ten tvůj, chlapče… Tak jak jsem se tě zastávala v dobách tvého ředitelování na ZZSLK, tak jak nám bylo servírováno, kterak ti tu hejtman, tu jeho náměstkyně, tu někteří z krajských radních ubližují, jak tě ničí, tak jak jsem tomu věřila, po zkušenostech s tvým skutečným chováním a jednáním, docházím k názoru, že to zřejmě bylo i trochu jinak. Stojí ti ta poslanecká sesle za tyhle ubohé Lysákoviny? Fakt se tolik bojíš, že bez účasti u takových hnusot a panáčkování Lysákové bys poslancem nebyl?

Jak to s udáním dopadlo? „Drahá (opravdu – minimálně pro daňové poplatníky) soudružko Lysáková. Jednoho ze dvou tebou v dopise oslovených úřadů se udání vůbec netýkalo – vím, že těžce neseš, že nemáš přehled o tom, kde vydělávám, ale musíš se s tím smířit anebo i nadále slídit a pátrat dál, třeba vyslídíš a vypátráš… Druhý úřad konstatoval, že obsah udání je prostě nesmyslný, ale díky za tu péči, alespoň mám jistotu. Snad tuto mou odpověď oceníš, když ses tak domáhala toho, aby tě úřady informovaly. I když je to škoda, věř, že bych se opravdu bavila, až bych sledovala, jak Standa interpeluje ve Sněmovně ministryni ve věci vlastního udání na člena KSČM. Hahahaha.“

Myslíte, že když už Lysáková otravovala mé celé příbuzenstvo, když už mi domů zavolala celý IZS (Stando, vysvětli jí, co znamená zneužití IZS a kolik takový výjezd stojí), když už o mně rozhlásila, že jsem jí v budově libereckého OV KSČM plně špíny, molů a kočičího smradu více než před rokem měla nějaký víkend vzít klíče a projít tak několikero zamknutými dveřmi a možná i zdí, když i Policie konstatovala, že je to nesmysl, když už mě několik dá se říci už let pronásleduje, slídí, kde pracuji, když už dokázala sepsat i jakési udání (nesmyslné), které dala podepsat Mackovíkovi, že už není nic nového, čím by mě mohla otravovat?  Ale jo, je.

Prý jsem jako hacker způsobila, že nemohla před volbami pracovat na PC. Takže kdybyste hledali viníka, který může za to, že KSČM projela nedávné krajské volby, tak jsem to já. JJJ

Ale jinak jsem ráda, že ten mnou napadený počítač fungoval natolik, aby se na něm dalo napsat udání. Danuš, Danuš, kolik ti je… Už jen čekám, kdy se dozvím, že jsem zavraždila nějakou kočku či kocoura. Možná, že už se to povídá…

Tak šťastné a veselé všem čtenářům SP.

Radka Kotoučková

(Franto Ch., Dano L., vám jako čtenářům nejvěrnějším speciálně…

PŘÍLOHA:

udání

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473