JEN TAK NA OKRAJ...

V nedávném emailu se ptala nějaká paní, kde a na jakém účtu jsou uvedeny platy 8 zaměstnanců „Chvilek“. A hlavně, kdo je platí!! Na transparentním účtu ale nejsou. Dárce částek to asi nezajímá!! To bude nejspíš jiný účet - soukromý.

Milion chvilek organizuje narychlo založená neziskovka, kterou sponzoruje člen šlechtické rodiny Lobkowiczů a lidé napojení na TOP 09, ODS, neziskovku AIESEC a Drahošova akademická obec.  Řídí je operátoři ze zahraničí neziskové chobotnice Open Society George Sorose. "Milionový chlívek" proti Babišovi vznikl koncem ledna (minulého - pozn. RSP)), kdy neziskové organizace přenášely protesty z jedné země do druhé a je to opravdu děsivé.  Cílem této neziskovky je jen jedno jediné, je jenom jeden cíl - dosáhnout rezignace Andreje Babiše na funkci premiéra České republiky a tím destabilizovat republiku a způsobit rozvrat. Pohyby na transparentním účtu:

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=20201117

Koukal jsem na ten transparentní účet a je mi z toho smutno. Omezenost lidí je prostě nekonečná!!! Tak si říkám, že už snad nikdo nemůže tvrdit, že se máme špatně, když vidím ty částky přispěvatelů (a vlastně nač?).

Také  Česká pošta přispěla - hlavně že jí stát dotuje, je údajně prodělečná (postupně a trvale zdražuje své služby – pozn. RSP), pro své zaměstnance nemá ...

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473