Zkrášlete svůj interiér s Wallity sada nástěnných obrazů Potter 36×51 cm 2 ks bílá

Potřebujete vyplnit prázdný prostor ve vaší předsíni, ložnici, či obývacím pokoji? Chybí vašemu interiéru život? Pak sada nástěnných obrazů bude tou správnou volbou!

Sada nástěnných obrazů Potter

Sada nástěnných obrazů Potter se skládá ze dvou samostatných obrazů, které se ale navzájem krásně doplňují. Milovníci Harryho Pottera si tento kousek jistě nenechají ujít!

Jedná se o motiv jedné z nejznámější scének, která se v tomto filmu vyskytla. Jak již Hermiona řekla: ,,It’s Leviosa not Leviosaa“ – u tohoto obrazu to platí dvojnásob! Obraz na levé straně představuje toto poučení, zatímco pravá strana nese motiv pírka, které je hlavním nositelem dobrých zpráv. Oba stimuly jsou znázorněny na bílém podkladu s černým orámováním, které nejen obraz decentně uzavírá, ale i jasně určuje, kde začíná a končí.

Specifikace produktu

Motiv známého poučení z Harryho Pottera a ladného pírka nabízí poutavý stimul do vašeho interiéru. Zajímavý motiv tak bude lahodit jak vašemu vkusu, tak i myšlenkovému inspiraci.
Oba obrazy v sestavě jsou velikosti 36×51 cm, což je ideální velikost pro vyplnění stěny, aniž by znemožňovaly umístění dalších dekorací.

Černé orámování přináší do místnosti vzhledovou eleganci a dokresluje celkový dojem z produktu.

Využijte fantastickou příležitost a získajte Wallity sada nástěnných obrazů Potter 36×51 cm 2 ks bílá pro zkrášlení vašeho interiéru! Můžete si je zakoupit zde: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/wallity-sada-nastennych-obrazu-potter-36m51-cm-2-ks-bila

Wallity sada nástěnných obrazů Potter 36x51 cm 2 ks bílá