Taburet LITHOPS 18 s modrou látkou: Pohodlný a stylový kousek pro váš interiér

Taburet LITHOPS 18 je skvělým prvkem pro každý interiér. Je pohodlný, stylový a dokáže do místnosti přinést nový život. Pokud jste na trhu hledali něco, co spojuje krásný návrh s účelností, pak je to tento taburet. S ním se dokážete snadno usadit a odpočinout si po náročném dni.

Čalouněný taburet na výsokých nožkách

LITHOPS 18 se nabízí s čalouněným sedákem a zpětnem. Sedák a zpětno jsou vyráběny z kvalitní látky, což poskytuje pohodlný povrch a měkký podklad pro sednutí. Nohy taburetu jsou vyrobeny z kovu a měří 20 cm. Díky této výšce se snadno dostanete na taburet a budete se cítit v bezpečí.

Taburet LITHOPS 18 je skvělým doplňkem pro každý interiér. Jeho kvalitní materiály poskytují bezkonkurenční pohodlí a jeho jedinečný návrh upoutá pozornost vašich hostů.

Materiál: látka

Taburet LITHOPS 18 je vyroben z kvalitní látky. Jeho modrá barva přináší do místnosti svěží a moderní vzhled. Látka použitá pro čalounění taburetu je Monolith 77. Tento materiál byl pečlivě vybrán pro svou trvanlivost a pohodlí.

Pro zobrazení taburetu LITHOPS 18 v modré barvě si můžete prohlédnout naši nabídkuhttps://www.isolund.cz/produkt/taburet-lithops-18-modra-latka

Modrá barva látka se skvěle hodí k neutrálnějším interiérům, ale může také poskytnout nový rozměr prostoru. Kombinujte a zkoušejte různé styly!

Rozměr (šxvxh): 137 x 45 x 70 cm

Taburet LITHOPS 18 má skvělé rozměry, které ho dělají vhodným pro velkou škálu interiérů. Jeho délka je 137 cm, výška 45 cm a hloubka 70 cm. Je to velký taburet, ale ne příliš velký, aby zapadl do méně prostorových místností. Jeho velikost se skvěle hodí k pohovkám, křeslům a dokonce i stolům.

Taburet LITHOPS 18 bude skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo dokonce i kanceláře. Jeho velké rozměry poskytují dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek.

Taburet LITHOPS 18 s modrou látkou je vynikající kousek nábytku, který dodá styl a pohodlí do vašeho interiéru. Vyzkoušejte ho a uvidíte, jak bude těžké se z něj zvednout!

Dodáváno v demontu

Taburet LITHOPS 18 se dodává v demontu, což znamená, že jej budete muset sestavit. Ale nebojte se! Sestavení taburetu je velmi snadné a přichází s podrobnou instrukcí.

Takže neváhejte a pořiďte si tento skvělý kousek nábytku do svého domova. Taburet LITHOPS 18 s modrou látkou je skvělým investičním kouskem do vašeho interiéru.