Stříbrný lesk na vašem zubním kartáčku – kelímek v barvě chromu


Náš produkt – HS343 – MATNÝ CHROM

Hledáte elegantní kelímek na zubní kartáčky? Tento kalíšek ze satinovaného skla se stane ozdobou Vaší koupelny. Díky držáku z matné chromované mosazi ho budete mít vždy po ruce a nerozbije se.

Váš nový doplněk se výborně hodí ke klasickému i modernímu vybavení koupelny.

Váš nový kelímek je šikovný pomocník při péči o zuby!

Tento kelímek na zubní kartáčky je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný proti poškrábání. Navíc se snadno udržuje v čistotě.

Chcete mít krásné a zdravé zuby? S naším kelímkem na zubní kartáčky to bude snadné!

Popis produktu

Kelímek na zubní kartáčky v barvě chromu je šikovný a praktický pomocník pro každého z nás. Patří mezi neodmyslitelné doplňky našich koupelen.

Chcete mít krásné a zdravé zuby? Péče o zuby je důležitá pro zdraví celého organismu. S tímto kelímkem na zubní kartáčky bude péče o zuby snadná.

Kelímek je vyroben z kvalitního a odolného materiálu a snadno se udržuje v čistotě. Jeho design je moderní a elegantní, takže se skvěle hodí pro každý typ koupelny.

Vybírat můžete z několika barevných provedení. Pro milovníky klasické elegance je tu chromová varianta – HS343 – MATNÝ CHROM.

Kelímek na zubní kartáčky - HS343 - MATNÝ CHROM

Kdy si můžete naše výrobky objednat? Naše produkty si můžete objednat kdykoliv online. Stačí kliknout na náš odkaz na produkt kelímek na zubní kartáčky – HS343 – MATNÝ CHROM.