Relaxační křeslo Valdera – modrá kůže pro maximální pohodlí


Relaxační křeslo Valdera – Modrá kůže pro maximální pohodlí

Relaxační křeslo Valdera je tou správnou volbou, pokud chcete po náročném dni odpočinout a uvolnit se. Toto křeslo Vám nabízí vysoký komfort a báječnou pohodu.

Potah z odolné pravé pigmentované kůže

Již na první pohled upoutá na pozornost potah z příjemné modré barvy. Křeslo je potaženo odolnou pravou pigmentovanou kůží, která je garantem dlouhé životnosti a snadné údržby. Kůže je velmi příjemná na dotek a v kombinaci s dalšími prvky poskytuje naprosté pohodlí.

Područky a relaxační funkce pro vaše pohodlí

Křeslo disponuje ergonomicky tvarovanými područkami, které Vám umožní pohodlnou polohu při čtení knihy, sledování televize či jen lenošení. Relaxační funkce v křesle Vám umožní naprostou relaxaci po náročném dni. Po aktivaci této funkce se křeslo položí do polohy, která Vám umožní relaxovat a vychutnat si moment pohody.

Vyšší komfort pro Váš odpočinek zajišťuje čalounění z tvarované pěny a spodní vlnové pružiny, což Vám poskytne nutnou oporu v těch správných místech.

Kovový podstavec z pravého dubového dřeva

Stabilita křesla je zajištěna kovovým podstavcem ve tvaru hvězdy vyrobeným z pravého dubového dřeva, který také vypadá velmi elegantně a dodává křeslu šmrnc.

Užijte si rozkoš v tomto pohodlném relaxačním křesle, které Vám záručně poskytne nutný odpočinek. Za příplatek jsou k dostání různé varianty a barevné alternativy, jako například:

  • Kůže Vivre 120 Ocean, F2
  • Typ: B, Ergo: Large, MR (MP)
  • Nohy: AD4H-P58 Dub Bianco (MP)

Vybrat si tak můžete dle svého vkusu a potřeb. Užijte si pohodové chvíle v křesle Valdera a nikam se nehněte!

Navštivte náš eshop a pořiďte si relaxační křeslo Valdera již dnes!