Oslnivě žlutá nástěnná police DESTAN pro stylové bydlení


Žlutá barva v interiéru – zvučí to snad příliš odvážně?

Možná, ale právě žlutá barva dokáže do interiéru vnést tu správnou dávku optimismu a pozitivní energie. A pokud toužíte po nábytku, který bude plnit nejen praktickou, ale i estetickou funkci, nástěnnou polici DESTAN byste si rozhodně neměli nechat ujít.

O nástěnné polici DESAN

DESTAN je tvořena čtyřmi policemi ve žluté barvě uchycenými na černé základové desce. Police jsou vyrobeny z kvalitní MDF desky a umístěny na spolehlivé kovové držáky. Celková nosnost polic je 10 kg.

Nástěnná police DESTAN patří k módním trendům, ale zároveň se jedná o více než jen módní doplněk pro byt. Je to praktický kousek, který najde své uplatnění v mnoha různých prostorách.

Kam s nástěnnou polici DESAN?

Využití nástěnné police DESTAN je více než široké. Hodí se do obývacích pokojů, chodeb, dětských pokojů, ložnic, kanceláří, ale třeba i do kuchyní a koupelen. Destan je totiž vhodná do prostorů s omezeným prostorem, kde potřebujeme využít každou část stěny.

Výhody nástěnné police DESTAN

1. Designový kousek – Nástěnná police DESTAN je moderní, atraktivní a osvědčená volba pro stylové bydlení.

2. Kamenná prodejna a e-shop – Nástěnná police DESTAN je k dostání v kamenných prodejnách prodejců mobiliáře po celé republice, ale také online na www.codina.cz.

3. Jednoduchá montáž – Díky jednoduché montáži lze nástěnnou polici DESTAN snadno a rychle připevnit na stěnu. Držáky jsou součástí balení a montážní návod je obsažen v balení.

4. Funkčnost – Nástěnná police DESTAN je praktická a dokáže snadno uspořádat vaše oblíbené knihy, dekorace nebo květiny. Police oceníte především tam, kde potřebujete uspořádat více věcí na jednom místě.

Nestíhám se rozhodnout, zda koupím nástěnnou polici DESTAN?

Rozhodování nad tím, zda koupit nástěnnou polici DESTAN v žluté barvě, nemusí být vůbec těžké. Domů si můžete přinést moderní, praktický a stylový doplněk, který dokáže do vašeho interiéru vnést tu správnou dávku optimismu a svěžesti.

Nástěnná police DESTAN v žluté barvě