Ohutějící se nohy v kombinaci s masivní deskou


Stůl Roots Dark: Luxusní jídelní stůl k nezaplacení

KARE DESIGN Stůl Roots Dark 220×100 m je jedním z nejkrásnějších a nejunikátnějších jídelních stolů na trhu. Je vyroben z masivního dřeva z akácie, které je lakované a odolné. Deska je jednoduchá, ale ozvláštněna zajímavým provedením nohou, které připomínají kořeny stromu.

Jedna noha z oceli s práškovým nástřikem se rozvětvuje na více menších ohutějících se nohách, což dává stolu elegantní vzhled. Kořenový systém tohoto stolu bude zpestřením jídelny, jednoduché provedení desky stolu však nebude narušovat jednotný design místnosti.

Stůl z masivního dřeva z akácie v krásném designu

Existuje lidové rčení, že jídlo chutná lépe v atraktivním prostředí. Náš jídelní stůl Roots jako designový kousek k tomu poskytuje vynikající základ. Zaujme svou vysoce kvalitní povrchovou úpravou, čistým designem a fascinujícími kontrasty, které poskytují různé materiály. Zvláštností je středová základna v podobě stylizovaného kořene.

Stolní deska je vyrobena z masivního dřeva, které je obzvláště tvrdé a odpovídajícím způsobem robustní. S tímto jídelním stolem prokážete svůj talent pro nevšední, dokonalý design. Roots pojme 6 až 8 osob a hodí se zejména k modernímu přírodnímu stylu zařízení. K dispozici jsou i další verze tohoto stolu.

Proč se rozhodnout pro stůl Roots

Krásný stůl s deskou z masivního dřeva nemá nohy, ale jako podnož má silné kořeny z třpytivé oceli. Designový nápad pro základnu stolu je jak umělecký, tak i tvořivý. Díky designu s výpůjčkami z přírody působí stůl přízemně, ale také okázale.

Nádherný stůl pro rodinu a přátele nabízí místo pro osm až deset lidí. Deska z obzvláště tvrdého a odolného dřeva se díky lakované úpravě snadno udržuje a lze ji jednoduše otřít vlhkým hadříkem. K dispozici jsou i další verze stolu, ze kterých můžete vybírat pro vás tu nejlepší.