Nová sada jídelních porcí Orion GREEM – Kompletní balení 18 ks hranatých talířů


Pozvedněte své stolování o úroveň výš a naservírujte rodině či přátelům ty nejlepší dobroty na těchto elegantních talířích z porcelánu s decentním černým dekorem. Bílá a černá kombinace podtrhuje elegantní dojem sady, díky kterému každý servírovaný pokrm krásně vynikne a společné chvilky u stolu si tak vychutnáte o něco víc.

Talíře můžete dávat do myčky na nádobí, ale nedoporučujeme to – vlivem čisticích prostředků používaných v myčkách může dojít k poškození dekoru (není pak důvod k reklamaci).

Elegantní a praktická sada

Sada jídelních porcí Orion GREEM se skládá z 18 ks hranatých talířů, které jsou praktické a přitom působí velice elegantně. Kromě šesti mělkých talířů, šesti hlubokých talířů a šesti dezertních talířů obsahuje sada i decentní černý dekor.

Proč si pořídit tuto sadu?

– Vynikající design s kvalitou vyrobenou z porcelánu.
– Moderní vzhled s decentním černým dekorem.
– Praktické použití díky možnosti použití v myčce na nádobí.
– Se sadou získáte 18 ks hranatých talířů, které stačí pro celou rodinu.

Šest hlubokých talířů velikosti 21,5 x 21,5 cm

Každá sada obsahuje 6 hlubokých talířů o velikosti 21,5 x 21,5 cm. Tyto talíře jsou ideální pro servírování polévek, gulášů nebo smaženého rýže. Díky hranatému tvaru vynikne servírovaný pokrm ještě více.

Sada zahrnuje šest hlubokých talířů s úhlopříčkou 21,5 x 21,5 cm.

Šest mělkých talířů velikosti 24 x 24 cm

Kromě šesti hlubokých talířů, obsahuje sada také 6 mělkých talířů o velikosti 24 x 24 cm. Tyto talíře můžete používat na servírování různých jídel, jako jsou třeba saláty, hlavní jídla nebo různé přílohy.

Sada zahrnuje šest mělkých talířů s velikostí 24 x 24 cm.

Šest dezertních talířů velikosti 18,5 x 18,5 cm

Ke kompletní sadě jídelních porcí patří také šest dezertních talířů s velikostí 18,5 x 18,5 cm, které jsou ideální pro podávání dezertů nebo sušenek ke kávě. Tyto talíře vyniknou společně s hlavním servisem a udělají tak vaše příjemné večery u stolu ještě pohodlnější.

Sada zahrnuje šest dezertních talířů s velikostí 18,5 x 18,5 cm.

Finální myšlenky

Pozvedněte svoje stolování na novou úroveň s touto novou sadou jídelních porcí Orion GREEM. Elegantní design s decentním černým dekorem udělá vaše podávaná jídla ještě výjimečnějšími. Sada obsahuje 18 ks hranatých talířů, vhodných pro celou rodinu. Vyzkoušejte tuto sádu a udělejte ze svých společných chvilek u stolu nezapomenutelný zážitek.

Nakupujte ještě dnes na webu www.isolund.cz a dopřejte si i Vy eleganci u stolu!

Sada jídelních porcí Orion GREEM