Moderní držák ručníků do koupelny AQUALINE SB106 Samba s kruhovým designem a stříbrným provedením


Úvod

Elegantní držák ručníků bude praktickým doplňkem každé koupelny. Instaluje se navrtáním do zdi. Rozteč montážních otvorů na střed je 23 mm.

Popis

Držák ručníků AQUALINE SB106 Samba má kruhový design a stříbrné provedení. Je vyroben ze špičkových materiálů, které zajistí jeho dlouhou životnost a odolnost proti korodování. Kromě toho se vyznačuje elegantním a moderním vzhledem, který osvěží každou koupelnu.

Vlastnosti

  • Kruhový design
  • Stříbrné provedení
  • Dlouhá životnost
  • Odolnost proti korodování
  • Elegantní a moderní vzhled
  • Rozteč montážních otvorů na střed je 23 mm

Instalace

Instalace držáku ručníků AQUALINE SB106 Samba je velmi snadná. Stačí jen navrtat otvory do zeďi, kde chcete držák namontovat, a následně pomocí přiložených šroubů a hmoždinek upevnit držák na zeď. Montážní návod je součástí balení.

Cena a dostupnost

Držák ručníků AQUALINE SB106 Samba je k dispozici na maliboo.cz za cenu 299 Kč. Cena je včetně DPH a dopravy. Produkt je skladem a bude doručen do 3 pracovních dnů od objednání.

Závěr

Držák ručníků AQUALINE SB106 Samba je ideálním doplňkem každé moderní koupelny. Díky svému elegantnímu designu a odolnému provedení se jednoduše bude hodit k vašemu koupelnovému vybavení. Navíc jeho instalace je velmi snadná a tak se s ním snadno vyrovná i méně zručný uživatel. Cena za tento produkt je naprosto přijatelná a s jistotou ho můžeme doporučit všem, kteří chtějí mít svou koupelnu elegantní a praktickou.