Moderní designová lampa pro interiéry i exteriéry – Lyon Béton Floor

Lyonská betonová lampa, která zaujme každého! Lyon Béton Floor je lampa, kterou musíte mít ve své sbírce, pokud máte rádi jednoduchost, minimalismus a moderní design. Tato volně stojící lampa je ideální pro použití v interiérech i exteriérech.

Posviťte si na cokoli potřebujete, a to pěkně zespoda! Lampa je skvělá pro osvětlení terasy, zahrady, ale nebo i vašeho obývacího pokoje. Využijete ji na večerním posezení s přáteli, když budete grilovat nebo třeba na čtení knihy v pohodlí vašeho domova.

Lyon Béton Floor

Minimalistický design

Lyon Béton Floor má minimalistický design, který jistě zaujme vaše oko! Lampa se skládá z jednoduchého betonového tělesa a tenkého kovového držáku, který lampu drží vysoko nad zemí. Celkový vzhled je velmi harmonický a elegantní.

Lampa disponuje LED technologií, díky které je velmi úsporná a přitom poskytuje dostatek světla na osvětlení celé místnosti nebo k sezení u stolu.

Lyon Béton Floor

Flexibilita

Lampa je velmi flexibilní a přizpůsobivá vašim potřebám. Díky práci s kvalitními materiály je lampa velmi stabilní a hmotností pouhých pár kilogramů ji můžete snadno přenášet a přemisťovat tam, kde jí potřebujete. Konec s těžkými a nepraktickými lampami, které se nedají snadno přemístit!

Chcete si pořídit Lyon Béton Floor? Pokud ano, navštivte Maliboo, kde si můžete lampa objednat za velmi příznivou cenu. Lyon Béton Floor je unikátní kousek, který si určitě zamilujete!