Láhev na smoothie/juice G21: ideální společník na cesty, 600 ml, šedá-zmrazitelná


Láhev na smoothie/juice G21: ideální společník na cesty

Láhev na smoothie/juice G21

Šedá láhev G21 na smoothie/juice v mrazivém designu je vyrobena z odolného a nezávadného tritanu. Má objem 600 ml a je to praktický parťák nejen na doma, ale i do přírody nebo na sport. Navíc obsahuje plastové vkládací sítko na louhování bylinek, kousků ovoce nebo čajů.

Vezměte si své smoothie nebo čerstvou šťávu s sebou kamkoli

Ať jste aktivní sportovci, nebo jenom rádi žijete zdravě, vezměte si smoothie do fitka, do práce nebo na výlet do přírody. Domácí smoothie vás osvěží jak na festivalu s kamarády, tak i v dlouhém zamračeném dni, kdy potřebujete dobít baterky. Jednoduše si připravte svůj nejoblíbenější recept, smoothie nalijte do láhve G21 a vyrazte.

Zdravá a osvěžující láhev

Plastová láhev je vyrobena z kvalitního materiálu, který neobsahuje škodlivou látku BPA. Je dokonale navržená, aby se příjemně držela.

Skvělé vychytávky

Láhev má důmyslné uzavírání a těsnění. Fakt, teď už z ní opravdu nic nevyteče! Pít z láhve G21 je velice pohodlné. Po odjištění pojistky a zmačknutí tlačítka se láhev otevře a můžete si vychutnat své oblíbené smoothie. Šedá barva láhve navíc umožňuje její zmrazitelnost, takže si můžete připravit smoothie s ingrediencemi, které je potřeba mít vychlazené. Pokud vás láhev G21 na smoothie/juice zaujala, najdete ji na Crosta.cz.

Láhev na smoothie/juice G21 s uzavíráním