Kulatý koberec AmeliaHome Morko v tmavě šedé barvě – rozměry d80 cm


Koberečky jako vkusná a praktická dekorace

Koberečky jsou skvělou volbou, pokud chcete zútulnit a zateplit váš domov. Existují různé druhy, velikosti a barvy. Pokud vás zaujme kulatý tvar, rozhodně se podívejte na koberec AmeliaHome Morko v tmavě šedé barvě. Tento krásný kousek vyniká svým vzhledem i precizním zpracováním.

AmeliaHome koberec Morko je vyroben z 100% polyesteru. Tento materiál je velmi odolný, není náchylný ke zničení a navíc se snadno čistí a udržuje. Koberec je kulatého tvaru o průměru 80 cm a jeho výška vlasu je 2,5 cm.

Specifikace produktu

Koberec Morko je v tmavě šedé barvě, jeho výška vlasu je 2,5 centimetru a tvar je kulatý. Spodní část je plátno, takže dobře drží na podlaze. Koberec nese značku AmeliaHome, která je zárukou kvality.

V balení naleznete návod k použití. Pokud saháte po chemickém čištění, mějte na paměti, že nepoužívejte bělidlo, nežehlete a nesušte v bubnové sušičce.

O další produkty ze série Morko

Pokud vám tato kulatá řada zbavená okrajů zaujala, určitě zkontrolujte nabídku oblíbenějších kusů. Odklikněte si zde, dostane se vám do nabídky. Vyberejnabytek.cz představuje výběr nejvyšší kvality a za skvělé ceny.

Koberec AmeliaHome Morko v tmavě šedé barvě

Na obrázku si můžete představit, jak by tento koberec mohl vypadat u vás doma. Tmavě šedá barva se hodí k mnoha stylům interiéru. A pokud byste chtěli kompletovat interiér, neváhejte zvolit další doplňky a polštáře ve stejném designu.

Udělejte si radost krásným kouskem, který vás bude těšit dlouhá léta – zvolte si koberec AmeliaHome Morko v tmavě šedé barvě.