Hodiny s růží: Elegantní dekorace pro váš interiér


Krásné hodiny – Růže

Hodiny s růží jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vyzdobit svůj interiér nádhernou a elegantní dekorací. Tyto hodiny jsou nejen praktické, ale také nádherné a přinesou do vašeho interiéru jedinečný styl.

Rozměry hodin jsou 34 cm v průměru a tloušťka je 4.5 cm včetně krabičky na baterie. Hodiny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu na bázi dřeva a jsou velmi odolné.

Chcete-li, aby vaše nové hodiny byly vždy spolehlivé, vyžadují pouze 1 tužkovou baterii (která není součástí balení).

Jakmile dorazí k vám domů, hodiny jsou opatřeny papírovou krabičkou, stejně jako plasteovým krytem na ručičkách pro ochranu před poškrábáním během přepravy. Ovšem krabička samotná není potažena igelitem či další ochrannou vrstvou, takže se upozorňuje, aby s ní bylo nakládáno opatrně.

Vyberte si tyto nádherné hodiny s růží a udělejte z vašeho interiéru skvěle vypadající a elegantní místo k pobytu. A jak to udělat nejlépe? Stačí navštívit stránky https://www.skvelynabytek.cz/produkt/hodiny-pr-34cm-ruze-355219-2 a objednat si své nové hodiny hned teď!

Hodiny s růží

Je to skvělá příležitost, jak zdobit vaše domovy tak, aby byly nejen praktické, ale také nádherné a přinášely mnoho radosti. Používajte nádherné hodiny s růžemi jako zdroj inspirace a začněte zdobit svůj domov dnes!

Doplňující informace k hodinám s růží:

  • Materiál: Dřevo
  • Průměr: 34 cm
  • Tloušťka s krabičkou na baterie: 4.5 cm
  • Typ baterie: 1x AA (není součástí balení)
  • Hmotnost: 0.7 kg

Hodiny s růží v krabičce

Nechte svůj interiér stát se krásným a elegantním domovem. S těmito hodinami s růžemi máte dekoraci, kterou můžete využít v celém bytě. Hodiny vyčnívají nádherně na stěnách, na což si můžete snadno zvyknout a také vás potěší, když se na ně s potěšením a úsměvem podíváte.

Je to skvělý způsob, jak získat dekoraci, se kterou si můžete být jisti, že bude vypadat dobře v každém interiéru. A tak pokud se stále rozhodujete, jestli jsou hodiny s růžemi tou správnou volbou pro váš domov, neváhejte a udělejte si radost už dnes!

Závěr

Hodiny s růžemi jsou nejen krásné, ale také praktické a vysoce kvalitní dekorací pro každý domov. Tyto hodiny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, mají praktické rozměry a dokonale se hodí do každého interiéru.

Navštivte webovou stránku https://www.skvelynabytek.cz/produkt/hodiny-pr-34cm-ruze-355219-2 a uvidíte více fotografií těchto krásných hodin s růžemi. Objednejte si své hodiny hned teď a užijte si eleganci, kterou vám budou poskytovat.

Hodiny s růží na stěně