Expedo nabízí luxusní postel LAKE 2 v rozměru 180×200 s roštem, matrací a topperem v kosmickém designu Cosmic 100


Expedo nabízí luxusní postel LAKE 2 v kosmickém designu Cosmic 100

Expedo přichází na trh s novou kolekcí luxusních postelí. Mezi nimi najdete i Čalouněnou postel LAKE 2 v rozměru 180×200 s roštem, matrací a topperem v kosmickém designu Cosmic 100. Jedná se o moderní postel s jednoduchými liniemi a vysokým komfortem spaní.

Komfortní spaní

Zabudovaná matrace zaručuje vysokou kvalitu spánku a odpočinku. Matrace je položena na kvalitním dřevěném rámu a tvořena je pružinami bonell s PUR pěnou. Tyto materiály zajišťují vhodnou flexibilitu matrace a odpružení opory pro celé tělo. Důležité je také zmínit, že materiály jsou šetrné k vaší pokožce.

Úložný prostor a kvalitní materiály

Luxusní postel LAKE 2 nejen že svým designem okouzlí, ale také nabízí praktické využití prostoru. Úložný prostor je obousměrně dostupný díky mechanickému otevírání a poskytuje dostatek místa na uložení drobností či prádla.

Za zmínku stojí také kvalitní materiály, které v této posteli najdete. Použití látka a PUR pěny zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost postele. Pružiny bonell zajišťují zase správnou podporu těla při spánku a odpružení.

Vybírejte z nabídky dekorů a velikostí

Pokud si oblíbíte model LAKE 2, máte na výběr z mnoha dekorů a velikostí. Výběr je přizpůsoben vašim potřebám. Základní velikostí je 180×200, ale pokud potřebujete menší či větší rozměry, není problém.

Nezapomeňte navštívit webové stránky Expedo a prohlédnout si zde nabídku postelí. Najdete zde i další modely v moderním designu.

Shrnutí:

  • Luxusní postel LAKE 2 s kosmickým designem Cosmic 100 v rozměru 180×200
  • Postel se zabudovanou matrací na dřevěném roštu
  • Úložné prostory
  • Výběr potahových látek a velikosti spací plochy
  • Použité materiály: látka, pružiny bonell, PUR pěna

Pokud chcete tuto postel získat ihned, můžete ji najít na této stránce.