Dubový toaletní stolek Teulat Blur velikosti 100 x 35 cm

Stylový toaletní stolek Teulat Blur se rychle stane nepřehlédnutelným designovým prvkem vašeho interiéru. Osobní kouzlo Teulat Blur spočívá především v prosklených vroubkovaných dvířkách, které nábytku dodají na jeho výrazu a osobitosti.

Dubový toaletní stolek Teulat Blur

Korpus je z přírodní dubové dýhy a podnož z černě lakovaného kovu. Stolek se hodí do všech moderně i klasicky zařízených interiérů. Ať už jej umístíte ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo třeba na chodbě, poskytne vám praktický úložný prostor a podtrhne vaši individualitu.

Pro skvělý vzhled a praktičnost

Dubový toaletní stolek Teulat Blur je skvělým doplňkem k vašemu interiéru. Prosklené vroubkované dvířka jsou nejen krásným prvkem, ale také skvěle slouží pro ukládání malých drobností. Skryjí vše, co nechcete nechat na očích, ale zároveň můžete snadno najít. Korpus z přírodní dubové dýhy dodává nábytku příjemnou přírodní strukturu, která skvěle vypadá v každém interiéru. A černě lakovaná kovová podnož dodává celkovému vzhledu to správné množství a eleganci.

Jak toaletní stolek používat?

Toaletní stolek Teulat Blur je multifunkčním nábytkem, který můžete používat na různých místech v bytě. Nejčastěji se umisťuje do ložnic k posteli, ale stejně tak může sloužit i na chodbách či v předsíních. Výhodou tohoto nábytku je, že poskytuje praktický úložný prostor na všechny drobnosti, které v bytě můžete potřebovat. Dokonalým způsobem tak doplňuje interiér vašeho bytu.

Navštivte stránky našeho e-shopu a objednejte si tento nádherný toaletní stolek Teulat Blur hned teď!

Dubový toaletní stolek Teulat Blur