Černá sametová třímístná pohovka s rozkládacím mechanismem – podrobný popis Windsor & Co Cirrus II. 215 cm


Černá sametová třímístná pohovka s rozkládacím mechanismem

Úvod

Rozkládací třímístná pohovka Cirrus II. zaujme svou elegancí a praktičností. Potažena je černou sametovou látkou, která je měkká a příjemná na dotek. Vnese do vašeho obývacího pokoje komfort, útulnou atmosféru, ale i prvek luxusu. Látka navíc disponuje voděodolnou technologií, je tedy vhodná pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky.

Design

Osobitost pohovce dodává černě lakovaná kovová podnož. Tento detail udělá z pohovky nejen krásný kus nábytku, ale i moderní prvek zařízení vašeho interiéru.

Detail černě lakované kovové podnože

Praktičnost

Pohovka je rozkládací, a tak se stane nejen designovým prvkem obývacího pokoje, ale také praktickou přistýlkou pro vaše návštěvy. Není nic jednoduššího, než přeměnit tuto pohovku na pohodlné místo k pobytu pro vaše hosty během noci. Příjemným bonusem je úložný prostor.

Detail úložného prostoru

Závěr

Černá sametová třímístná pohovka s rozkládacím mechanismem Windsor & Co Cirrus II. 215 cm je skvělou volbou pro každého, kdo hledá pohodlný a designový nábytek. Nejenže se pohodlně rozloží na přistýlku, ale i vzhledem přiláká pozornost vašich hostů. Pokud hledáte kvalitní a praktickou pohovku, právě jste ji našli. Vyhrajte si ji na: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/cerna-sametova-trimistna-rozkladaci-pohovka-windsor-co-cirrus-ii-215-cm-2