Bílý oboustranný koberec Narma Kalana White – dokonalý doplněk do vašeho interiéru!

Bílá uklidňuje, lehce se kombinuje, působí čistě a honosně a je i velmi módní. To je dostatek důvodů, proč si pořídit bílý koberec. Ale tento kousek nabízí ještě víc vlastností, díky kterým si ho zamilujete.

Bílý oboustranný koberec Narma Kalana White vyniká nejen krásným vzhledem, ale i kvalitou a praktičností.

Proč právě koberce značky Narma?

Značka Narma se řadí mezi špičky v oboru výroby koberců. Sídlo značky se nachází v estonské Lihule a od roku 1992 se specializují na výrobu stylových koberců, které jsou oblíbené po celém světě.

Při výrobě koberců Narma kombinují léty nasbírané zkušenosti s neustálými inovacemi. Jsou velmi kreativní a vsází především na zajímavé vzory a provedení, což se odráží v kvalitě a vysoké oblibě u zákazníků.

Kromě krásného vzhledu jsou kromě krásného vzhledu koberce Narma i velmi praktické a plní spoustu užitečných funkcí.

Oboustranné koberce

Kromě toho jsou koberce značky Narma oboustranné. Je jen na vás, kterou stranou koberce chcete ozdobit svůj domov. Oboustrannost koberce umožňuje měnit vzhled příbytku a to podle vašeho přání nebo třeba i ročního období.

Navíc mají obě strany koberec jiný design, ale zároveň si drží vysokou designovou podobnost mezi sebou.

Materiály užívané při výrobě koberců Narma

Hlavním materiálem každého kousku koberce Narma je přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Mimo to je bavlna tkaná 2 způsoby: buklé nebo žinylka.

Oba způsoby tkaní zaručují vysokou kvalitu a trvanlivost koberce, díky nim mají koberce Narma dlouhou životnost.

Upozornění na protiskluzovost

Je třeba upozornit, že koberec Narma není protiskluzový, ale pro zajištění této vlastnosti můžete dokoupit podložku Metro od stejnoměnné značky, která vám zajistí bezpečné užívání koberce.

Nechte se okouzlit krásou a praktičností koberců značky Narma a pořiďte si bílý oboustranný koberec Narma Kalana White na https://www.nabytekted.cz/produkt/bily-oboustranny-koberec-narma-kalana-white-80-x-250-cm.