Bílý nástěnný fotorámeček Balvi Isernia pro 6 fotografií

Mějte své nejoblíbenější vzpomínky neustále na očích s tímto fotorámečkem od značky Balvi.

Dobré vědět: Je navržen celkem na šest fotografií o rozměru 10 x 15 cm.

Proč si pořídit tento nástěnný fotorámeček?

Jste fanouškem odkládání fotografií do krabic a potom zjišťování, že jste zapomněli na zajímavé momenty ve vašem životě? Nebo jenom hledáte způsob, jak osvěžit svůj interiér a zároveň si správně uspořádat své fotografie? V obou případech je bílý nástěnný fotorámeček Balvi Isernia pro 6 fotografií skvělou volbou.

Tento jednoduchý, ale stylový fotorámeček umožňuje zobrazit vaší rodinnou historii nebo nezapomenutelné zážitky skrze více fotografií, a to vše bez ohledu na to, zda jste právě přesunuli do nového bytu, nebo si jen potřebujete vylepšit ten, který máte.

Jak používat tento fotorámeček?

Jeho použití je velmi jednoduché. Stačí jenom odstranit zadní kryt a vložit do rámečku fotografií o rozměru 10 x 15 cm. Poté už jenom stačí položit rámeček na rovný povrch nebo ho pověsit na zeď díky připraveným háčkům na závěsný řetěz.

Dobrá rada: Pokud si nejste jisti, které fotografie do rámečku vložit, zvolte ty nejvýznamnější momenty vašeho života (svatba, narozeniny, dovolené apod.) nebo se zaměřte na určité téma (příroda, architektura, vaše zvířecí mazlíčci atd.)

Proč si vybrat fotorámeček od značky Balvi?

Značka Balvi se specializuje na dekorace do domu a kanceláře už od roku 1965 a stala se jedním z oblíbených výrobců stylových a funkčních designových kousků. Nástěnný fotorámeček Balvi Isernia pro 6 fotografií není výjimkou a nabízí skvělý poměr ceny a kvality.

A jak už jsme zmínili, tento fotorámeček je velmi snadno ovladatelný a navíc je vyroben z kvalitních materiálů, které zajistí jeho dlouhou životnost. Proto pokud hledáte stylový a praktický způsob, jak zobrazit své vzpomínky, nenajdete lepší volbu, než nástěnný fotorámeček Balvi Isernia pro 6 fotografií.

Tento nástěnný fotorámeček je k dispozici na e-shopumaliboo.cz.