Bílé stropní svítidlo Sotto Luce Uno s elegantní měděnou objímkou

Sotto Luce je italská značka, která se specializuje na designová svítidla. Mezi jejich nejnovější produkty patří bílé stropní svítidlo Sotto Luce Uno s měděnou objímkou. Toto kouzelné svítidlo je naprosto dokonalým doplňkem každé moderně zařízené místnosti.

Bílé stropní svítidlo Sotto Luce Uno s měděnou objímkou

Minimalismus a elegance

To, že v jednoduchosti je krása si uvědomují i designéři z Sotto Luce. Jejich díla jsou tedy navržená v minimalistickém duchu, který zároveň oplývá nepřehlédnutelnými prvky elegance. Skrz jejich půvab tak dodáte svému domovu nepřehlédnutelný moderní ráz.

Bílé stropní svítidlo Sotto Luce Uno s měděnou objímkou je ideální volbou pro všechny, kdo hledají jemný a decentní prvek do svého interiéru. Jeho kruhový tvar s jednoduchou bílou skleněnou koulí a pozlacenou měděnou objímkou vypadá velmi sofistikovaně a moderně. Toto svítidlo dokonale zapadne do každého bytu, garsonky nebo třeba do kanceláře.

Bílé stropní svítidlo Sotto Luce Uno s měděnou objímkou

Vysoce kvalitní provedení

Bílé stropní svítidlo Sotto Luce Uno s měděnou objímkou je vyrobeno z prvotřídních materiálů, což se odráží jak na jeho kvalitě tak na výsledném vzhledu. Skleněná koule je vyrobená z odolného, matného skla, které vytváří příjemné a teplé světlo. Měděná objímka svítidla je dokonale vylisovaná a vyrobená z jednoho kusu mědi, což podtrhuje jeho luxusní vzhled.

Montáž svítidla je velmi snadná a rychlá a přikrývá až do velikosti průměru 90 cm. Díky tomu je toto svítidlo vhodné pro velké i malé místnosti a vynikne v každé z nich vskutku nádherně.

Bílé stropní svítidlo Sotto Luce Uno s měděnou objímkou

Závěr

Bílé stropní svítidlo Sotto Luce Uno s měděnou objímkou je dokonale navrženou kombinací jednoduchosti a elegance. Jeho minimalistický design vyráběný z prvotřídních materiálů se hodí do každého interiéru, zejména do moderních bytů a kanceláří. Doporučujeme vám tento produkt s nadšením, a pokud vás zaujalo, můžete si ho zakoupit na stránkách našeho eshopu.