Béžový oboustranný koberec Narma Luke s nádherným vzorem – rozměr 160 x 230 cm


Hledáte způsob, jak dodat svému domovu na útulnosti? Vsaďte na krásný, měkoučký koberec Narma, který interiér úžasně zahřeje.

Proč právě Narma?

Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule, kde už od roku 1992 vyrábí výjimečně stylové koberce. Koberce tak oblíbené, že se Narma řadí mezi špičky v oboru!

Při své tvorbě tu kombinují léty nasbírané zkušenosti s nikdy nekončícími inovacemi, a co se designu týče, vsází především na zajímavé vzory.

Oboustranný koberec s krásným vzorem

Tyhle koberce nejsou jen tak ledajaké! Jsou oboustranné a je jen na vás, který vzor si zamilujete a ozdobíte jím svůj domov. Koneckonců, proč oba nestřídat podle nálady nebo třeba ročního období?

Jedna ze stran se vždy pyšní nadčasovými pruhy, ta druhá pak krásným, do detailu propracovaným vzorem. Obě strany barevně dokonale ladí.

Hlavním materiálem každého kousku je pak vždy přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Bavlna je následně tkaná 2 způsoby: buklé (příze s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami) či žinylka (příze housenkovitého tvaru).

Podložka pro lepší fixaci

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Narma Luke 160 x 230 cm

Koberec Narma je skvělou volbou pro každého, kdo ocení krásný vzor, snadnou údržbu a příjemný pocit na nohou. Pokud se vám líbí, můžete si ho zakoupit na Interierio.cz.