Béžové pohodlí: Křeslo Kooko Home Lento

Křeslo jako z kultovních filmů z šedesátek? Kooko Home má pro vás tohoto retro fešáka, který vás do cool šedesátých let lehce přenese.

Severský retro design podtrhují i nohy ze světlého bukového dřeva, které jsou zároveň velmi kvalitním materiálem.

Křeslo Kooko Home Lento

Moderní pohodlí

Křeslo není jen krásné na pohled, ale také na sedění. Je tvarované pro maximální pohodlí a zároveň má tu správnou tvrdost, aby vás neprotáhlo. Samozřejmostí je jeho kvalitní polstrování, které vám zajistí pohodlné sezení i při dlouhých čteních nebo večerních filmech.

A proč ho vyzkoušet rovnou ve vašem bytě? Stačí si ho objednat na stránkách www.nabytekprozivot.cz, a ono už brzy bude sedět k vám doma.

Stále moderní ve vaší domácnosti

Křeslo Kooko Home Lento je univerzální designový kousek, který se hodí do každého interiéru. Jeho minimalistický vzhled a jemné linie dokáží zútulnit i nejmodernější byty. Pokud máte rádi přírodní materiály, jistě si oblíbíte jeho textilní potah, který je vyroben z bavlny.

Křeslo Kooko Home Lento

Investujte do pohodlí, střihu a kvality. Křeslo Kooko Home Lento je jako stvořené pro domácí relaxaci, ať už se na něm budete kochat krásou přírody prostřednictvím knihy nebo filmu. Vyberte si tu správnou barvu a hned si ho můžete objednat na www.nabytekprozivot.cz.