Bellatex přichází s novou chňapkou Ema a novinkou v červené barvě! (18 x 28 cm)


Bellatex přichází s novou chňapkou Ema!

Bellatex, výrobce kuchyňských doplňků, představuje svou nejnovější novinku – krásnou stylovou chňapku Ema.

Už žádné spáleniny! Chňapka Ema je vyrobená z kvalitního materiálu, který zaručuje dostatečnou ochranu před horkými hrnci či pekáči. Tak už se nebojte spálit prsty a užijte si radost z vaření bez obav.

Novinka v červené barvě! (18 x 28 cm)

Chňapka Ema je k dispozici v nové červené barvě, která krásně ladí s každou kuchyní. Velikost chňapky je 18 x 28 cm, ideální pro všechny druhy nádob a pokrmů.

Při výrobě chňapky bylo mysleno na každý detail. Chňapka má magnet, díky kterému ji můžete snadno připevnit na kovové plošiny a mít ji tak stále po ruce. Navíc je na chňapce poutko na zavěšení, takže ji můžete snadno pověsit v kuchyni.

Zažijte radost z vaření a pečení! S novou chňapkou Ema od Bellatexu se vám budou vaše kuchařské úkoly dařit jako nikdy předtím. Krásný design, praktické a bezpečné provedení – to všechno jsou klíčové vlastnosti této novinky.

Chňapka Bellatex Ema v červené barvě

Objednejte si chňapku Ema ještě dnes!

Pokud si přejete vlastnit tuto skvělou novinku od Bellatexu, neváhejte a objednávejte ji z eshopu zde. Věříme, že s chňapkou Ema od Bellatexu si zamilujete vaření a pečení ještě víc!