5 tipů na stylové a praktické přehozy přes postel


1. Zvolte správnou velikost

Pro dokonalý vzhled vaší postele je důležité zvolit správnou velikost přehozu. Pokud je přehoz příliš malý, bude vypadat nepěkně a neprakticky se skládat. Naopak příliš velký přehoz bude zase příliš objemný a těžko se s ním bude manipulovat.

2. Zvolte materiál dle vašich potřeb

Pro správnou funkčnost přehozu je důležité zvolit materiál dle vašich potřeb. Pokud máte doma domácí mazlíčky, je vhodné zvolit materiál, který je odolný vůči škrábání a trhání. Pokud máte děti, zvolte materiál, který je snadno udržovatelný a odolný vůči skvrnám.

3. Zvolte barvu a vzor dle interiéru

Pro dokonalý vzhled vaší ložnice je důležité zvolit barvu a vzor přehozu dle interiéru. Pokud máte v ložnici pastelové barvy, zvolte přehoz v podobných tónech. Pokud máte v ložnici moderní design, zvolte přehoz s abstraktním vzorem.

4. Využijte dekorační polštáře

Pro dokonalý vzhled vaší postele je důležité využít dekorační polštáře. Pokud máte přehoz v jednoduchém designu, můžete využít polštáře s výraznými vzory a barvami. Pokud máte přehoz s výrazným vzorem, zvolte polštáře v jednoduchém designu.

5. Nezapomeňte na praktičnost

Pro dokonalý vzhled vaší postele je důležité nezapomenout na praktičnost. Pokud se vám často stává, že se vám přehoz sklouzává z postele, zvolte přehoz s protiskluzovou úpravou. Pokud máte rádi příjemné a měkké materiály, zvolte přehoz s flanelovou úpravou.

Pro inspiraci a výběr přehozů doporučujeme navštívit selskysklipek.cz, kde najdete širokou nabídku přehozů v různých barvách, vzorech a materiálech.