ZAJÍMAVÁ POZVÁNKA

Pozvánka na povídání 

pohovka

Zajímavé osobnosti města Česká Lípa představí v pořadí první posezení "Na pohovce" 4. května 2017 od 16 hod. v českolipské kavárně Florian na Škroupově náměstí.

„Mojí kanceláří projdou za měsíc desítky návštěv. Na mnohé z nich moc ráda vzpomínám, protože přišly s inspirací nebo myšlenkou, protože reprezentují naše město nebo se snaží pomáhat druhým, nabízejí ostatním něco zajímavého. Jsou to všechno lidé od nás z Lípy. Své životy žijí v tomto městě, rozvíjejí ho, pomáhají. Jde o zajímavé lidi se skvělými nápady. O tom je třeba říci ostatním. Tak se zrodila  Pohovka, místo, kam pozvu čas od času své hosty, zajímavé lidi z našeho města, kteří mají co říci ostatním lidem z Lípy,“ říká starostka Romana Žatecká, která bude první Pohovku uvádět.

Pohovka chce představit především atraktivní hosty, ale také zajímavá místa České Lípy. Prvním z nich bude kavárna Florian na Škroupově náměstí. Ta se 4. května stane místem setkání lidí, kteří si chtějí popovídat, pobavit se, něco nového se dozvědět. Hostem podvečera bude českolipská rodačka Petra Chocová, vrcholová sportovkyně, úspěšná plavkyně. Své životní zkušenosti představí Hana Broulíková, předsedkyně Spolku klientů a přátel rozštěpového centra Praha a dobrá duše Běhu za novým úsměvem. Radka Zrůstková, výtvarnice, návrhářka a spisovatelka představí nejen zajímavé recepty syrové stravy. Petra Hurtová, handicapovaná sportovkyně, promluví o zdolávání rekordů i osobních handicapů.

K vidění bude malá módní přehlídka a chuťové buňky návštěvníků určitě získá ochutnávka raw mini zákusků a čerstvého smoothie.

Pořadatelé se na vás těší!

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473