PŘEDĚLÁVÁNÍ LIDÍ OČKOVÁNÍM?

Naléhavé varování: Corona očkování zasahuje do DNA.

Redaktorka: „Po dlouhých měsících masivního omezování lidských práv touží spousta lidí po normálním životě především s osobní svobodou.

Klíč k tomuto návratu leží dle ministryně pro vzdělání a výzkum Anji Karliczek ve vyvíjející se nové vakcíně. Na to chce spolková vláda dle Tagesschau vydat až 750 milionů Euro. Černé na bílém, to stojí v hlavních bodech vládního dokumentu. Corona-pandemie skončí, jakmile bude pro obyvatelstvo dostupná vakcína. Tahle podivná definice ukončení pandemie vyvolává otázku. Zda má očkovací lobby Billa Gatese daleko větší vliv na vládu než se oficiálně připouští? Ten by chtěl dle rozhovoru pro AFD z 12. 4. 2020 celkovou populaci 7 miliard lidí naočkovat vakcínou. Nicméně musel i Gates v jednom rozhovoru otevřeně přiznat, se dá díky tomuto očkování očekávat 700 000 případů poškození. Již při očkování proti prasečí chřipce došlo ke spoustě případů nevratných poškození, např. spánkové onemocnění, narkolepsie. Proto je tato jeho prognóza velmi podhodnocená. Přinášíme vám dnes naléhavé varování, které varuje před dalším, daleko větším nebezpečím, protože tyto vakcíny zasahují přímo do lidské DNA. Tyto tzv. RNA vakcíny mohou totiž způsobit daleko větší počet poškození, než je sedmisettisícová prognóza B. Gatese. (Ten se jinde vyjádřil, že by mohlo jít o 10 – 15 %. 10 % ze 7 miliard není 700 tisíc, ale 700 milionů – pozn. RSP). Tyto obavy jsou potvrzené množstvím expertů. Ukážeme pouze 2 příklady.“

Doktor Wolfgang Wodarg, specialista na pneumologii, dlouholetý vedoucí zdravotního úřadu, v letech 1994 – 2009 člen poslanecké sněmovny za sociálně demokratickou stranu, dlouholetý předseda zdravotního výboru v německé sněmovně, iniciátor vyšetřovacího výboru pro prasečí chřipku.

dr wodard

Jako lékař a politik ve zdravotnictví říká: „Tato vakcína člověka, který bude očkován, mění geneticky. Pozastavujeme se nad geneticky změněnými rostlinami a zvířaty a teď máme být díky takové vakcíně geneticky změněni i my sami. Miliony lidí mají být očkovány, je to zcela nezodpovědné. Mohu lidem pouze doporučit – nenaočkujte svoje děti, neočkujte sebe tak neopatrnou a v krátké době vyrobenou vakcínou. Je to pouze obchod.“

 

 

 Profesor, doktor Stefan Hockertz, německý vědec, ředitel Institutu pro experimentální a klinickou farmakologii a toxikologii v univerzitní nemocnici Eppendorf 2003 – 2004, od roku 2004 pracuje samostatně,

dr. hockertz

takto vysvětluje princip nové RNA vakcíny: „V plánu firem Curevac BionTech, které hrají v této oblasti hlavní roli v Německu, je přivést volnou mRNA, to znamená volný genetický materiál přímo do našich buněk, kde bude k dispozici k „přečtení“. Toto znamená zcela jasně genetickou přeměnu lidstva. Hlavně vůbec nevíme, jestli se ten genetický materiál usadí v zárodečných buňkách, např. ve vajíčku žen nebo spermiové buňce mužů, a tím se stane dědičným. Očividně je i výrobcům známo nebezpečí vzhledem k dědičným změnám, neboť účastníci klinických studií této nové genetické vakcíny se musí zavázat k velmi přísnému zabránění těhotenství. To, že se u tohoto nezodpovědného experimentu na lidech nehraje s otevřenými kartami, naznačuje i fakt, že v zákonu genové manipulace nejsou genové změny na lidech přímo zakázané. Lidé jsou z této manipulace dle definice pouze vyjmuti. To, že zákonodárce vyjmul výrobce doporučených nebo předepsaných vakcín z jakékoliv zodpovědnosti za případné poškození na těle a životu občanů, je bezkonkurenčně politický skandál!“

Shrnutí: Vakcína založená na genové manipulaci pandemii v žádném případě neukončí, ale může vyvolat dramatickou lidskou katastrofu. Genově zmanipulované potraviny je nutno veřejně hlásit a jsou velkou částí lidí odmítány. Ještě větší množství lidí by odmítlo vakcínu, kdyby byli otevřeně informováni o tom, že může přímo změnit jejich geny. To je stejné jako jet na červenou, neboť lidé jsou neinformováni jen proto, že hlavní média skoro nikdy neinformují kriticky o očkování. Zásadní otázka tedy zní: Proč nás média neinformují dostatečně o rizikách RNA vakcíny? Může být toto nezodpovědné mlčení nebo dokonce zatajování zakoupeno farmaceutickými příjmy z reklamy?

Redatorka: „Milí diváci, jste také toho názoru, že je nutné varovat před tímto velmi riskantním genově manipulativním očkováním? Kdo bude ale varovat nic netušící lidi, když oficiální média nezodpovědně mlčí? Existuje pouze jedno východisko. Informujte sami co nejvíce lidí. Podpořte proto naše naléhavé varování, že budete toto video sdílet dále. Tímto způsobem bude coronová krize, ne díky vakcíně, ale díky probuzení lidí ukončena.“

Doslovný přepis z vysílání TV Nürnberg, www.kla.tv/16927.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

NOVELA ZÁKONA O POVINNÉ VAKCINACI, POVINNÉ HOSPITALIZACI, POVINNÉ KARANTÉNĚ A UZAVŘENÍ LIDÍ NA VLÁDOU URČENÝCH MÍSTECH SPATŘILA SVĚTLO SVĚTA UŽ I V ČR

Protože vím, že 90% z vás si ten odkaz, který jsem nasdílela, jednoduše ani nerozklikne, pokusím se nastínit v co největší krátkosti jen ty nejhlavnější body navrhované novely zákona. I když přesto doporučuji si přečíst ustanovení celé, opravdu co odstavec to šílenost.

Řeč je novele zákona o ochraně veřejného zdraví, konkrétně o §69, §69a a §69b.

§69

(1) Mimořádnými opatřeními při epidemii nebo nebezpečí jejího vzniku jsou:

- zde podotýkám, že nemusí k žádné epidemii ani dojít, stačí pouze, že někdo usoudí, že je nebezpečí jejího vzniku

b) ZÁKAZ NEBO OMEZENÍ STYKU SKUPIN FYZICKÝCH OSOB PODEZŘELÝCH Z NÁKAZY s ostatními fyzickými osobami, zejména OMEZENÍ CESTOVÁNÍ z některých oblastí a omezení dopravy mezi některými oblastmi,

- zde je hlavní, že se jedná o již osoby PODEZŘELÉ z nákazy, což jsme, dá se říci, takřka všichni, stačí jen, abyste se s někým pozitivním (nikoliv nemocným) potkali v zaměstnání na chodbě, nebo prostě jen zakašlete

- dále omezení cestování osob podezřelých z nákazy, mimo jiné tedy jistě těch neočkovaných.

f) mimořádné OČKOVÁNÍ a preventivní podání jiných léčiv (profylaxe),

- k očkování poznámek není třeba, ovšem zde je nutno poznamenat co znamená profylaxe, mimo jiné to znamená i povinnost preventivní zdravotní prohlídky a celé řady dalších diagnostických metod

A TEĎ TEPRVE PŘIJDE TO ZAJÍMAVÉ, ZDE UŽ OPRAVDU MRAZÍ:

h) příkaz k vyčlenění objektu v majetku státu, kraje nebo obce K IZOLACI FYZICKÝCH OSOB NEBO JEJICH KARANTÉNĚ,

- „k izolaci fyzických osob“, jako jakých fyzických osob? Fyzickou osobou jsme úplně všichni, není zde napsáno k izolaci nakažených fyzických osob, chybí zde i dokonce s podezřením na nakažení.

- „nebo jejich karanténě“, povinnou karanténu tedy již nebudete moci prodělat doma.

- Pod tímto „objektem“ už si tedy klidně dokážu představit normální tábor, kam prostě izolují kohokoliv. Alespoň jim to tato novela zákona rozhodně dovoluje.

r) zákaz nebo nařízení další URČITÉ ČINNOSTI za účelem snížení rizika šíření onemocnění, likvidace epidemie nebo nebezpečí jejího vzniku.

- „určité činnosti“, chybí zde bližší specifika, o jakou činnost se jedná, tady už se tedy fantazii meze nekladou, můžete si představit opravdu cokoliv. A to podotýkám, že nemusí k epidemii ani dojít, stačí nebezpečí jejího vzniku.

(3) OSOBY JSOU POVINNY SE MIMOŘÁDNÉMU OPATŘENÍ PODŘÍDIT

- pokud tedy stále hledáte, kde je zmíněna ta povinnost, tak přesně v tomto odstavci (3) §69.

Dále se pak v §69b hovoří o realizaci těchto opatření, a to by měla provádět mimo jiné i ARMÁDA ČESKÉ REPUBLIKY!

Upozorňuji, že schvalování NOUZOVÉHO STAVU JIŽ NEBUDE ZAPOTŘEBÍ.

Pokud máte pocit, že taková novela je tak šílená, že jednoduše nevěříte, že by ji mohl někdo schválit, tak musím upozornit, že podobná novela byla již schválena v Německu a na Slovensku. V Dánsku měli takřka stejnou navrhovanou novelu, ovšem tam lidi demonstrovali 9 dní v kuse, aby tomu zabránili a podařilo se!

Pokud se tedy ptáte, co můžete dělat, choďte na demonstrace, má to smysl. Případně pište našim poslancům, buďte vytrvalí a neústupní. Nebo alespoň tento článek sdílejte dál na své stěně, nějaký z vašich přátel bude mít třeba větší možnost něco udělat. Nebuďte lhostejní!

Pokusím se najít a nasdílet kontakty všech našich 81 senátorů a 200 poslanců, je opravdu potřeba všem psát. Jednoduše napište svůj nesouhlas a pošlete 1-281 e-mailů, to je opravdu to nejméně co můžete udělat.

Zatím jsem návrh zákona ve sněmovních tiscích nenašla, klidně mě opravte, možná jsem jen přehlédla. Ono to nejprve musí projít poslaneckou sněmovnou, ovšem tam to projde takřka určitě, šance na neúspěch má novela v senátě.

Prosím..... pokud někdo třeba má nějaký nejlépe e-mailový kontakt na jakékoliv senátora či poslance, prosím, abyste jej vložili do komentářů k článku přímo na mé stěně, nikoliv v jednotlivých sdíleních, ať jsou všechny pohromadě a k dispozici všem!

Děkuji a držme se, teď už to opravdu není o tom, zda bude nebo nebude třetí vlna a zda někdo zavře nebo nezavře maloobchod a služby.

A jestli mi tu někdo chce psát, že jsem dezinformátor, prosím napište sem pádné protiargumenty, protože upřímně, JÁ TENTOKRÁT DOSLOVA DOUFÁM, ŽE JSEM!

Vendula Záhumenská, právnička a matka dvou dětí

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473