PODVODY "COVID" I V HLASOVÁNÍ?

Nejlepší patolog tvrdí, že koronavirus je „největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“

Říká „masky jsou naprosto k ničemu.“

18. listopadu 2020

Paul Joseph Watson

Špičkový patolog Dr. Roger Hodkinson řekl vládním úředníkům v Albertě během konferenčního hovoru se zoomem, že současná krize s koronaviry je „největším podvodem, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“.

doctor1

Hodkinsonovy komentáře byly učiněny během diskuse zahrnující Výbor pro komunitu a veřejné služby a klip byl následně nahrán na YouTube.

S vědomím, že byl také odborníkem na virologii, Hodkinson poukázal na to, že jeho role jako generálního ředitele biotechnologické společnosti, která vyrábí testy COVID, znamená: „O tom všem možná něco vím.“

"Existuje naprosto nepodložená veřejná hysterie vyvolaná médii a politiky, je to pobuřující, jedná se o největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti," řekl Hodkinson.

Doktor řekl, že kromě ochrany starších zranitelnějších lidí nelze udělat nic pro zastavení šíření viru a že celá situace představuje „politiku hrající medicínu, a to je velmi nebezpečná hra“.

Hodkinson také označil povinné masky za zcela zbytečné.

"Masky jsou naprosto k ničemu." Neexistuje žádný důkazní základ pro jejich účinnost, “řekl.

"Papírové masky a látkové masky jednoduše signalizují ctnost." Většinu času se ani efektivně nenosí. Je to naprosto směšné. Vidět tyto nešťastné, nevzdělané lidi - neříkám to v pejorativním smyslu - vidět tyto lidi chodit kolem jako lumíci, kteří poslouchají bez jakékoli znalostní základny, aby si nasadili masku na obličej. “

Lékař také kritizoval nespolehlivost testů PCR a poznamenal, že „pozitivní výsledky testů neznamenají klinickou infekci“, a že všechny testy by se měly zastavit, protože falešná čísla jsou „hybnou silou veřejné hysterie“.

Hodkinson uvedl, že riziko úmrtí v provincii Alberta pro lidi ve věku do 65 let bylo „jedno ze tří set tisíc“, a že bylo prostě „pobuřující“ uzavřít společnost kvůli tomu, co lékař řekl: „byla to jen další špatná chřipka."

"Jsem naprosto pobouřen, že to dosáhlo této úrovně, zítra by se to mělo zastavit," uzavřel doktor Hodkinson.

Hodkinsonova pověření jsou nesporná, jeho důvěryhodnost potvrzuje web MedMalDoctors.

„Všeobecné lékařské tituly získal na univerzitě ve Velké Británii v Cambridge (MA, MB, B. Chir.), Kde působil jako vědecký pracovník na Corpus Christi College. Po pobytu na univerzitě v Britské Kolumbii se stal certifikovaným všeobecným patologem na Royal College (FRCPC) a také členem College of American Pathologists (FCAP). “

"Je v dobrém postavení na College of Physicians and Surgeons of Alberta a byl uznán Court of Queen's Bench v Albertě jako odborník na patologii."

V případě, že bude výše uvedené video odstraněno z YouTube, je zde k dispozici záloha přes Bitchute .

Přídavek:

Falšování sčítání hlasů poslanců k „nouzovému stavu“ už i v české sněmovně

Jenže, falšování voleb a potažmo hlasování se již objevuje i v České republice, a to zcela prokazatelně a doložitelně. Děsivá událost se stala právě dnes ve čtvrtek, kdy v poslanecké sněmovně se hlasovalo o prodloužení Nouzového stavu do 12. prosince tohoto roku, kde chyběla i nepochopitelně velká část poslanců SPD a KSČM. Nebyli přihlášeni k hlasování. Co to mělo znamenat? Strach odhalit barvu? Strach zdržet se hlasování, když voliči očekávají hlasování proti? Omluvou není ani to, že i Hnutí ANO mělo spoustu nepřihlášených poslanců. Ale o to teď nejde. Jde o to, co se stalo po hlasování. Po skončení hlasování se však ozval poslanec Stanislav Juránek (KDU-ČSL), že hlasoval proti prodloužení Nouzového stavu, ale sčítací softwarový program sněmovny označil jeho hlas jako pro, že hlasoval pro prodloužení Nouzového stavu. A tím pádem hlasování zpochybnil. Jenže, to nebylo všechno.

Vzápětí reagoval i Miroslav Kalousek z TOP09, že on také hlasoval proti prodloužení Nouzového stavu, a počítačový systém rovněž nepochopitelně jeho hlas převrátil a označil za hlas pro prodloužení Nouzového stavu. Nejedná se o chybu nebo překlepnutí, že by poslanci něco zmáčkli a nevěděli, co to je, protože Nouzový stav a jeho prodloužení je ostře sledované politické téma mezi voliči a nikdo z politiků si to s nimi nechce rozházet. Asi těžko si představíte, že by odpůrci lockdownů a Nouzových stavů hlasovali pro jejich prodlužování. Jenže, přesně k tomu došlo, že software ve sněmovně hlasy překlopil, zřejmě v domnění, že poslanci tomu nebudou věnovat pozornost.

Česká republika musí provést audit volebních a sčítacích softwarů, zveřejnit jejich zdrojové kódy jako Open Source a postoupit je nezávislým auditním firmám v USA předtím, než proběhnou v ČR parlamentní volby 2021

Naše redakce se snaží získat bližší informace o výrobci a o zdrojovém kódu softwarového vybavení v českém parlamentu, stejně tak prošetřujeme i původ volebního sčítacího softwaru Českého statistického úřadu, kde bychom rádi iniciovali odborný audit softwaru a jeho převedení do režimu Open Source, což by umožnilo podrobit volební software v ČR hloubkovému auditu specialisty v USA, kteří by byli schopni najít zranitelnosti v systému stejně, jako se to povedlo v případě volebního softwaru firem Dominion/Smartmatic. Naše redakce má kontakt na auditorskou firmu v Texasu, která provedla audit Dominion softwaru pro stát Kentucky.

Pokud totiž poslanci českého parlamentu prokazatelně jako svědci potvrzují, že hlasovací software ve sněmovně ČR překlápí hlasy odpůrců Nouzového stavu a mění je na souhlasné hlasy pro prodloužení Nouzového stavu, potom se jedná o zfalšovaná hlasování a manipulace s hlasy poslanců parlamentu České republiky, což by mělo vést k okamžitému vyšetřování, k okamžitému zveřejnění zdrojových kódů softwaru, podrobení systému odbornému auditu nezávislými specialisty v cizině, především v USA u soukromých renomovaných firem, protože je vysoce pravděpodobné, že když software překlápí hlasy poslancům přímo ve sněmovně, že překlápí hlasy i voličům po odvolení, při sčítání a vyhodnocování hlasů.

V ČR nesmí dojít k zavedení poštovního hlasování, jinak republiku čekají mamutí podvody a elektronické manipulace s hlasy jako v USA

Falšování voleb při hlasování u voleb nebo ve sněmovně, překlápění hlasů, manipulace voleb pomocí poštovních hlasů od mrtvých nebo dokonce nikdy neexistujících duší, to jsou všechno známě způsoby korupce a likvidování občanské společnosti, která spoléhá na demokracii a demokratické principy, ale místo toho se fixluje, podvádí a manipuluje při sčítání a vyhodnocování hlasů. Iluze spravedlivých voleb je budována mediálně tak, že u voleb sedí komise, která vše jako kontroluje. Realita je taková, že volby nerozhodují vaše hlasy, ani komise, ale softwarové programy, které provádí aproximace hlasů, překlápí hlasy, výsledky, posunují tzv. hranice hlasovacího offsetu při vyhodnocování na serverech.

George Soros, který stojí za zfalšováním amerických prezidentských voleb, nyní již prokazatelně a oficiálně

Těsné i větší rozdíly lze uměle vygenerovat tak, že počítačový systém a software napumpuje do systému voliče, kteří nikdy k volbám nechodí, stačí pár procent pro změnu výsledku voleb pomoci poštovních hlasů, zaslaných ze zahraničí, nebo zjevených se z ničeho nic ze zahraničních zastupitelských úřadů z celého světa, kdy najednou dané straně přijde 10 nebo 15 tisíc hlasů, což zajistí např. překročení 5% hranice při vstupu do parlamentu. Nechtějte ani vědět, jak mohutně se podvádí při vyhodnocování voleb, když vidíme, co se děje v USA, a co se děje při hlasování poslanců v české sněmovně, kde za bílého dne software překlopí dvěma poslancům hlasy z PROTI na hlasy PRO prodloužení Nouzového stavu! Takový bordel! Demokracie není, neexistuje, je to pouze už jenom iluze demokracie!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473