JAK TO VIDÍ LÉKAŘ - ANGLIČAN

MUDr. Vernon Coleman (74 let) spisovatel a bývalý praktický lékař:

coleman

„Vlády a mainstreamová média produkují lži s udivující lehkostí a jako kouzelníci nás rozptylují svou levou rukou, abychom neviděli, co dělají svojí pravou rukou. Největší a nejvíce nehorázná lež je samozřejmě je zdánlivě stálý předpoklad, že koronavirus je nebývalá hrozba pro naše zdraví. BBC měla nedávno na webu hlavní titulek, že globální počet lidí nakažených koronavirem dosáhl 10 milionů. Tohle, čemu jsme měli uvěřit, mělo ukázat, že koronavirus je rozhodně velká hrozba pro naše zdraví, svět, budoucnost, … naše vše. Ale co jsem na BBC neviděl a obecně v žádných mainstreamových médiích, je to, že podle Světové zdravotnické organizace (WHO) počet lidí, kteří minulý rok chytli chřipku, byla 1 miliarda. A 1 miliarda je 100x víc než 10 milionů. Významnost této zprávy je, že úmrtnost na Covid-19 – nemoc způsobenou koronavirem, který zničil svět takový, jak jsme ho znali, je zhruba stejná, jako úmrtnost na chřipku.“

Pozn. RSP: Podle poslední zprávy WHO vycházející ze zkušeností ze 70 zemí celého světa je nebezpečnost mnohem nižší, než u běžné chřipky a odpovídá běžné viróze.

Pamatujte, že v březnu t. r. Dr. Anthony Fauci, vedoucí krizového štábu Bílého domu napsal: Celkové klinické důsledky Covidu-19 se možná nakonec budou více podobat těm vážené sezonní chřipky. Řada dalších doktorů potvrdila, že úmrtnost obou nemocí je v podstatě stejná 0,1 %. Statistika ukazuje, že drtivá většina lidí, kteří umírají na obě nemoci, mají před 80 let a mají řadu dalších vážných nemocí. Pro kohokoliv, kdo je schopný racionálně uvažovat, je naprosto jasné, že současná koronavirová epidemie je zhruba 100x méně vážná, než chřipka z minulého roku. I když se má za to, že počet úmrtí na koronavir byl zmanipulovaný. To, co se děje, je velmi zlověstné. Vím, že jsem tohle říkal už před tím, ale podle mě je občas dobré si to připomenout. A to, že cokoliv řečeno od oficiálních pracovníků, je součástí obrovského klamu, a že v podstatě vše publikované v mainstreamových médiích je lež. Nevěřte vládě, vyhýbejte se mainstreamovým médiím, bojujte se lžemi. Skutečností samozřejmě je, že karantény vyústí v mnohem více úmrtí, než úmrtí na koronavirus. Jakmile byly nemocnice zavřeny, aby mohly zvládnout vlnu lidí, kteří údajně umírají na koronavirus, bylo zřejmé, že počet úmrtí způsobený vládní „péčí“ bude podstatně větší, než počet lidí umírajících na Covid-19. Tak se i prokázalo. Kvůli tomu, jak vlády reagovaly na malou hrozbu, zemřou miliony lidí. Jak jsem před měsíci varoval, karantény masivně zhoršily naši imunitu vůči ostatním nemocem. Jsou naléhavější věci, které bychom měli řešit. Účel koronavirového zločinu je nyní jasný. Jde o ovládnutí našeho světa a našich životů a o zničení našich svobod, práv a kultury. Pokud nebudeme pokračovat v šíření pravdy a nepřesvědčíme masy lidí, aby pochopily, co se děje – že naše média a vlády nám všem lžou, pak je naše budoucnost neradostná. Nebudu přehánět, když řeknu, že žádná budoucnost není. Ale ti bastardi ještě nevyhráli a my je nenecháme. Děkuji, že jste sledovali starého muže v křesle. Sdílejme pravdu!

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473