"SNAHY" DR. MENGELE A PODOBNÝCH

Něco k „promořování“ populace.

Protože se objevuje a je užíván i našimi blízkými pojem „promoření“ populace, (v žertovné veršovánce nebo koledě i jinde.), tak bych k tomu uvedl několik poznámek: O co jde?

Jde o zrušení hygienických opatření bránících populaci před šířením nákazy s cílem, aby se nákaza plošně rozšířila a populace si vytvořila tímto přirozeným způsobem obranné látky. U nás se tématu chopil (ale už zase couvá) šéf krizového štábu Prymula, který by původně jasným odpůrcem, ale svůj postoj zásadně změnil. Proč tak činí, nemám v úmyslu spekulovat. Pro zajímavost uvádím, že změnou svého postoje získal přezdívku „Doktor Mengele“. Kdo byl doktor Mengele, je poměrně dost dobře známo. Lékař, který za války prováděl v koncentračním táboře pokusy a testy na lidech.

Některé země to zkoušejí. Neuzavírají hranice, ani nenařizují ochranná opatření. Propagovala to i nechvalně známá Angela Merkelová.

Pokud dochází k plošnému šíření nákazy, část populace si vytvoří ochranné látky. Zejména mladší část populace. U populace s jinými nemocemi než Covid a oslabenou imunitou, což je zejména starší část populace a samozřejmě přímo důchodci, dojde logicky k více úmrtím. To je v podstatě „druhý plán“ akce, o kterém se nemluví – snížení počtu důchodců a úleva pro státní kasu.

Ještě jiná věc je celkové snížení světové populace obecně, což už od konce 70. let minulého století prosazují jako celosvětovou společenskou potřebu někteří „západní“ ideologové (na počátku např. zejména Zbygniew Brzezinski a Henry Kissinger), protože planeta Země s omezenými zdroji neustále narůstající populaci neuživí. To do toho dobře zapadá. Jimi stanovený cílový stav počtu obyvatel Země byl 1 miliarda, aktualizace, kterou jsem nedávno objevil je 1,5 miliardy. To je asi o 6 miliard méně, než je současný stav.

Jinou otázkou je, do jaké míry pomůže promořením získaná imunita na Covid-19 mladší generaci.

Zcela jistě to není poslední virus, který je vyroben a záměrně šířen. Nakonec se to jeví tak, že i současný virus je už v několika mutacích. Uvádí se počet 4-5 (zatím).

Když zavzpomínáme, vzpomeneme si jistě na řadu vyrobených a uměle šířených virů, např. ptačí chřipka, prasečí chřipka, španělská chřipka, HIV, Ebola a nyní Covid-19, Covid-20 a zcela jistě přijdou další, pokud nepřijde něco horšího – válka a zničení planety.

Pravděpodobně by bylo nejvíc třeba, aby se lidé vzpamatovali, přistoupili ihned na zákaz biologických zbraní, a to i v USA, které se ratifikaci příslušné smlouvy stále vyhýbají, a aby zlikvidovali všechna vývojová střediska a laboratoře po celém světě.

Na konec ještě jeden obecně chápaný a šířený omyl. Čína nebyla první zemí, ve které se objevila nákaza známá jako Covid-19, ale až třetí. První byla USA, odkud nákazu s největší pravděpodobností přenesli vojáci na vojenské základny např. v Itálii – druhé zemi, kde se nákaza objevila, a to o dva měsíce dříve, než v čínském Wu-chanu. Došlo prostě k tomu, že v Itálii se objevil podivný druh zápalu plic, který měl jiné projevy než obvyklý zánět. Lékaři to zaregistrovali, ale neuměli nemoc v říjnu 2019 ještě správně určit a pojmenovat. Třetím místem byl čínský Wu-chan, kde se konalo setkání armádních jednotek z více zemí světa, včetně USA. Jednotky USA byly právě označeny jako virus přenášející, a to i oficiálně diplomatickou cestou, obviněním USA za šíření nákazy Čínou.

Nechci se dopouštět představ dalšího vývoje. Jen bych rád s několika chorobami a oslabeným imunitním systémem s Vámi ještě nějaký čas pobyl. Nerad bych se snažil o získání střelné zbraně pro případ, že by „doktor Mengele“ či podobní pomatenci a zločinci prosadili nařízené „promořování“ očkováním, jelikož bych na obranu svých lidských práv každého, kdo by se o něco takového pokusil v souladu s ústavou ČR – Listinou základních práv a svobod - zastřelil. Ponechal bych potom na zvážení soudu, zda pistole proti injekční stříkačce je přiměřená nebo nepřiměřená obrana.

Tak to je jen takové malé zamyšlení, možná pokus o malé poučení, jak to my starší vůči mladým máme potřebu dělat, ovšem jen v případech, když to považujeme za prospěšné.

Tak to s námi důchodci prosím ještě chvíli vydržte.

Senior rodiny.

BLBNE CELÁ EVROPA?

Abychom nenadávali jen u nás doma, tak se mrkneme do centra byrokratického blbnutí a zjistíme, že i jinde mají opravdové přeborníky v oblasti zdravotnictví.

V Belgii je to místo, kde sídlí naše vedení („bruselské“ – pozn. RSP) … spálili těsně před vypuknutím pandemie 32 milionů chirurgických masek a 6 milionů respirátorů FFP 2, protože byly prošlé. Podle belgických lékařů byly naprosto funkční a prošlost se týkala jen upevňovacích gumiček. Prostředky nechala zničit ministryně zdravotnictví Maggie De Block (to je ta morbidně obézní paní) bez náhrady.

belgicka blbka

Účelem vyklizení skladů bylo, aby mohly být přestavěny na ubytovny pro uprchlíky. Belgie patří mezi virem nejzasaženější země v Evropě.

-mis-

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473