SKLIDÍME DEBILNÍ PLODY GENERACE Z?

GENERACE Z SE PŘEDVÁDÍ

Že hrozby obsažené v článku už částečně nesou své drastické ovoce je zcela zřejmé, jestliže může u nás být parlamentní stranou společnost lidí zastávajících názory, jako jejich mluvčí Jolanka Jirásková:

Uvádíme doslovný přepis videozáznamu na první kouknutí pohledné mladé ženy (pohledné asi jen do té doby, než promluvila …)

„Ahoj, já jsem vám jen chtěla říct, že se mi strašně líbí ten novej nápad od Pirátů, jak vymysleli, že by se mělo udělat referendum a mohl by se odvolat prezident v referendu. To si myslím, že je strašně fajn nápad. Ale já bych ten nápad trošku vylepšila, protož když si vezmete, že vlastně u nás může hlasovat i kdejakej blbec z vesnice bez vzdělání o chytrejch lidech, který studovali strašně dlouhou dobu, který to stálo strašný peníze a čas aby vystudovali, aby z nich něco bylo a potom vo nich rozhoduje fakt kdejakej vidlák blbej, tak to je fakt nefér. Já bych byla pro, ale ať maj hlasovací právo jenom vysokoškoláci a opravdu chytrý lidi a ne kdejakej nevzdělanej buran z vesnice, co žere knedlo zelo vepřo a klobásy, aby si potom rozhodoval vo nějakejch chytrejch lidech. Takže vůbec ne lidi z vesnice, vůbec ne nevzdělaný lidi. Hlasovat v referendu a vůbec volební právo by měli mít jenom vzdělaný lidi s vysokou školou a lidi z města. Lidi z vesnice vůbec. Tak ahoj.“

Názor si udělá jistě každý sám. Počet voličů Pirátů díky jejich podobným četným debilitám určitě vzroste.

Osobně bych té přechytralé mluvce řekl třeba, že prezident byl zvolen přímou volbou, což je v podstatě totéž co referendum – všelidové hlasování. Také to, že se dnes a denně přesvědčujeme, že starší lidé se základním a středním vzděláním jsou podstatně všeobecně vzdělanější než absolventi dnešních vysokých škol.

Možná si dokázali udržet své vědomosti po řadu let a zachovat zdravý rozum díky poctivé české stravě, jako je knedlo- zelo – vepřo a klobásy, které s chutí konzumuji i já.

V Mimoni dne 14. 1. 2020, Miroslav Starý

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473