SRAZ "HRDLOŘEZŮ"?

Český byznys s uprchlíky. Tajná spolupráce „Milionu chvilek“ s Piráty na přijímání uprchlíků!

od tereza • rubrika: ČR / MULTIKULTURALISMUS • 11. 1. 2020

aleluja zdrhaci

Článek: Migrace je pro byznys jednoznačně prospěšná Petra Skočdopole, který na svých www stránkách zveřejnila česká neziskovka OPU (Organizace pro pomoc uprchlíkům) jednoznačně dokládá, o co při „Migraci uprchlíků do Evropy“ ve skutečnosti strůjcům migrace do Evropy jde – o příliv levné pracovní síly, která by elitám přinášela zisky! Neziskovka OPU je přitom placená dotacemi z Vašich daní. A to se prosím neziskovka OPU zúčastnila 25. 11. 2019 Berlínské konference , která skončila usnesením na uzákonění povinnosti všech zemí EU přijímat uprchlíky bez omezení!

Navíc by plná aplikace usnesení této konference do Evropského práva znamenala zrušení Benešových zrušení dekretů! Čelnou pracovnicí této neziskovky OPU je přitom místopředsedkyně Pirátů, poslankyně Parlamentu ČR, sestra Piráta poslance Ferjenčíka, kamarádka a spolupracovnice zakladatele Milionu chvilek Benjamina Rolla – Olga Richterová (foto). A ta samozřejmě podporuje přijímání uprchlíků do ČR !

bukanyrka

Tento článek o Olze Richterové časopisu Nota Bene je důležitým důkazem o propojení Milionu chvilek s Piráty a jejich vzájemnou letitou podporou při prosazování volného přístupu všech uprchlíků na území EU a ČR. V časopisu Nota Bene vyšel i článek o bratru Richterové pirátovi, poslancovi Mikuláši Ferjenčíkovi. Redaktorem časopisu Nota Bene je přitom Benjamin Roll, místopředseda Milionu chvilek! A ten ve své reportáži popsal svoji účast na demonstracích na podporu přijímání uprchlíků v roce 2015, tedy při velké imigrační krizi v roce 2015!

Těchto demonstrací se společně účastnili jak zakladatelé Milion chvilek – Roll a Minář, tak Piráti Ivan Bartoš (předseda), Richterová a Ferjenčík, tak Manipulátoři.cz Cemper a Nutil! Až úsměvně potom působí skutečnosti, že Ferjenčík navrhuje Nutila (kámoš bývalého šéfa EU komise Junkera) na státní vyznamenání! Cemper popírá účast dua Minář a Roll na demonstracích za uprchlíky a jejich spojitost s uprchlíky, a přitom tu demonstraci Sám organizoval!! 

bartaska 001

Pro zpestření uvádíme i foto Bartošovy „ségry“, která nás zcela očarovala svým zjevem nedávno.

Ovšem začne Vás mrazit, když zjistíte (díl 196) že Hřibova (pražský primátor, Pirát) komanda napadají hospodské, protože ti chtěli pronajímat své sály, konkurenčním „rebelsky“ pravicově orientovaným myslitelům, a že Pirát Peksa (díly 177, 193, 194) najímá sudetoněmeckou odpůrkyni Benešových dokumentů, předsedkyni kontrolního výboru Evropského parlamentu, aby přijela 27. února do Prahy zúčtovat s Babišem, a zakazuje na její jednání přístup „nežádoucím“ novinářům, tedy, těm, co nepíši proti Babišovi, a naopak zve „nezávislého“ nejvyššího státního „vyšetřovatele“ Zemana! To už je zřejmé spiknutí proti republice!

A hlavně pohrdání svobodou slova a demokracií! Tyto „Pirátsko – Chvilkařské“ společné manévry proti politické konkurenci se vymykají „západní-euroatlantické-demokratické kultuře“ a spíše připomínají „řádění hitlerovských SA ve třicátých letech.“ Společným jmenovatelem obou typů operací, je šíření nenávisti a hlavně strachu mezi „mlčíci většinou populace“ a zastrašování politických oponentů! Přesně tak, jak učil „Jáhen ze Sudet“ Milion chvilek v Holostřevech!

Zdroj: MaP

K tomu dodám, že pirát Bartoš si pochvaluje, jak se strana rozrůstá a že pomýšlí na křesla ve vládě. Už ten název „politické strany“ Piráti mluví za vše. Piráti přece kradli, loupili a zabíjeli. 

K tomu můžeme doplnit: Prý se konal sjezd Pirátů. Médii, která by jen utrousila poznámku o jakékoli slezině této zdebilizované smečky, jejíž název zahrnující vrahy a hrdlořezy je vskutku vypovídající, hluboce pohrdám. Předsedou prý bude zase Bartoš, který se nechal slyšet, že budou pokračovat v utváření normální společnosti (podle jejich představ). Jeho mediálně přenášené zvěstování, jak jsme je slyšeli na nějaké rozhlasové stanici, přeložené pro normálně myslící lidi znamená úsilí o: společnost elektronicky propojených „vypatlanců“ na dálkové ovládání.

Pozn. M. Starý

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473