VLÁDO, PARLAMENTE, OBČANÉ, KONEJTE!!!

Hulvátské vystoupení starosty Řeporyj v ruské televizi je důkazem rozkladu...

Pavel Novotný veřejně před celým světem naprosto degradoval všechny obyvatele ČR, když hovořil jejich jménem, a urazil miliony lidí Ruské federace.

Je sice demokraticky zvoleným regionální politikem, ale s ambicí - a velkou mainstreamovou podporou - rozvracet zahraniční politiku naší země a poškozovat její zájmy.

Avšak to, že napsal sprostý a lživý dopis prezidentu Putinovi, že ho jel na velvyslanectví předat ponižujícím způsobem (úklidovou multikárou), že v ruské televizi hovořil jménem českého obyvatelstva a že NIKDO z ústavních činitelů ani politiků ODS (mateřská strana) jeho podlá slova a jednání neodmítl a dokonce ani nezareagoval, tak to hraničí s rozpadem státní správy a systému parlamentní demokracie. Nečinnost a chaotičnost naší politické svity už přesahuje únosnou míru. Proto znovu vyzýváme politické představitele, aby odstoupili ze svých funkcí, dokud je čas.

Celkový dojem hospodského hulváta a nesvéprávného primitiva s názory zcela mimo historickou realitu, je skutečně už za hranou všeho, o čem jsme si mysleli, že je vůbec možné. Hodlají naši ústavní činitelé pokračovat v takto nastavované prezentaci politiky a politiků ČR? Hodlají naši ústavní činitelé tolerovat takového poškozování zájmů ČR?

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph. D., předsedkyně ANS

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

Praha 30. 11. 2019

Milan Doležel VLASOVCI a TCHAJ-WAN a BIS a JAKEŠ
Každým dnem vidíme další a další pokusy polarizovat naši společnost. Vypadá to jako celkem malé události, které spolu nesouvisí, ale jsou to procesy, které mají vést k naprosté destabilizaci ČR a její postupné likvidaci, kdy ani ti, kteří jsou nástroji tohoto počínání, nemají tušení, k čemu to má vést.
Západ je odepisován před očima. Bývalí vazalové USA jsou pomalu, ale jistě Trumpem odřezáváni od svého páníčka a to jak ekonomicky pomocí vyšších cel, informačně, kdy se Donald netají svou nenávistí k liberální EU, řízením, kdy již nejsou voděni jako pejsek na obojku US státními elitami alias neokony, protože ti mají starosti o vlastní přežití a „impíčment“, ale dokonce i vojensky, kdy je jim radikálně zvyšováno "výpalné za ochranu", tedy za přítomnost US army na jejich území. Není se čemu divit, že Macron tvrdí, že NATO "zažívá mozkovou smrt", protože to tak skutečně je. Pokud např. jeden člen tohoto spolku zaútočí na území svrchovaného státu (Turecko na Sýrii) a ostatní jsou proti, tak je to v podobném paktu známka konce, protože když máte smlouvy o vojenské podpoře a nemůžete je naplnit, protože nesouhlasíte s tím, kdo je nepřítel (Kurdové), tak je to velmi smutné finále této organizace.
Existuje ještě několik zemí v EU, které disponují určitou stabilitou, protože se v nich zatím neuchytil „neomarxismus“ měrou jako na Západě a migrace spojená s islamizací zatím také nehrozí. Jsou to samozřejmě státy V4. Západ padne na dno (protože padnout má) a jde jen o to, jestli se mu podaří sebou strhnout i státy V4 a nebo ne. A aby se to "stržení" podařilo, tak "musí" být V4 odstřižena od možných alternativ, které mohou nastat a tyto jsou pouze dvě - Čína a Rusko. Smutné, že? Pokud nechceme vychovávat naše děti bezpohlavně, nechceme se dívat jak jsou do mládeže tlačena zvěrstva typu LGBT a jak je majorita upozaděna na úkor jakýchkoliv minorit (třeba hobitů, nebo elfů či trpaslíků, protože sociální inženýry může napadnout jakékoliv zvěrstvo), tak nám nezbývá než začít spolupracovat s těmito východními zeměmi a právě proto se nyní dějí věci z nadpisu.
VLASOVCI
Cílem jednoho "starosty", tedy bývalého bulvárního "novináře" a syna svého času známého "komika" (který je etnicky z "Bohem vyvoleného národa", který se nesmí kritizovat) rozhodně není komukoliv vzdávat čest, ale dělat to co se naučil v bulváru. Šokovat! A tak dělá vše proto, aby jakkoliv zaujal, pobouřil, a PROVOKOVAL. A tak našel kontroverzní téma (provokaci) "vlasovci", které dokonale rozdělí a polarizuje společnost a hlavně rozzuří Rusko. V kontextu toho, že jiný starosta v ČR chtěl nedávno odstranit sochu maršála Koněva, který bojoval proti fašismu a teď druhý chce naopak postavit památník těm, co bojovali po jejich boku a naše státní orgány to nechávají být, je přeci naprosto jasným signálem pro RF, že se u nás děje totéž co kdysi na Ukrajině, kde najednou začali po letech velebit fašistu Banderu a skončilo to majdanem a banderovskou vládou Porošenka (proto se tak na Ukrajině divili, že tam vysoký činitel za ČR, tedy Babiš, přijel až nyní - on tam totiž přijel podpořit až nebanderovskou vládu, která má za úkol dodržovat Minské dohody). Z hlediska globální politiky je RF jednou z alternativ, kterou se po likvidaci Západu můžeme vydat (zapomeňte na to, že můžeme být "suverénní" a samostatnou zemí - to jsou jen pohádky pro ovčany, aby zůstaly ovečky hezky zavřené v ohradě a příliš nebečely). Nemá smysl si zde o vlasovcích psát litanie, protože o ně vůbec nejde. Co řekl tento "starosta" o jiném členovi ODS panu Kuberovi při rozhovoru s Bobošíkovou? Kuberu má prý rád. Základem jeho popularity je, že „říká věci tak, jak jsou“. Kubera nekličkuje, pracuje pro lidi. „Je to můj vzor v komunální politice.“
TCHAJ-WAN
Pan předseda Senátu Kubera se rozhodl, že navzdory všem, pojede na Tchaj-wan, což je území na které si klade nároky Čína a jehož samostatnost uznává jen několik málo banánových republik. Pan Kubera si svou cestu obhajuje tím, že „Chápu čínské problémy, historii a její složitosti, ale je to odtud potud. Cesta vůbec není proti Číně, je to podnikatelská mise. Podnikatelé o ni mají eminentní zájem, ale v tomto nejsem úplně rozhodující činitel." A tak se na tuto misi zeptali novináři předsedy Hospodářské komory Dlouhého a ten pravil: „Nejsem si vědom toho, že bychom chystali doprovodnou delegaci pana předsedy na Tchaj-wan. S Číňany z Pekingu mám sice čím dál víc starostí, ale že by naši lidé jezdili na Tchaj-wan… Ani nevím, že jsme o to byli Senátem požádáni.“
Co to znamená? Pan Kubera samozřejmě lže, úplně stejně jako pana "starostu" z Řeporyjí nezajímají žádní vlasovci, tak ani jeho neinteresuje nějaké obchodování s touto, nikým významným neuznanou, zemí. Jde jen a pouze o provokaci, která má jednoduché cíle. Oba tito hlupáci z ODS chtějí získat body pro sebe (rozhodně se s tím zviditelňují) a pro stranu jejímiž jsou členy, chtějí nahnat body ve stylu - podívejte se jaké máme koule a proti komu jsme ochotni se postavit. Ne nadarmo se již éterem šíří vtip, že pan "starosta" chce Rusku vyhlásit válku. Celé to vypadá jako jakási "vtipná" švejkovina, což u jednoduše smýšlejících může zabrat, ale z hlediska globální politiky nás to odtrhává od jediných dvou alterantiv, které nám zbývají, tedy kromě toho, že bychom chtěli spáchat sebevraždu spolu s uměle řízeným úpadkem Západu.
A to je skutečným cílem těchto snah a nemůže nikoho překvapit, že obě provokace přichází z ODS, kterou vede loutka Posselta a Landsmančaftu Fiala, který je panem "starostou" již běžně označován jako "budoucí pan premiér". Vidí oba provokatéři co je cílem jejich snah? Ani náhodou. Pan Kubera je stále přesvědčen, že se Západ jednou vzpamatuje a přestanou z něj chodit nesmysly o desítkách pohlaví, ekofašismus, multikulturalismus apod. ohavnosti, což všechno zmiňoval (a velmi dobře) před zástupci V4 při oslavách Sametového předání moci.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473