ZRUŠÍME DEKRETY PREZIDENTA REPUBLIKY?

Expert: Benešovy dekrety nebudou rušit Němci, nýbrž sami zrádní čeští politici

BY TOMÁŠ MARNÝ - 4. 7. 2019

Vážení, tak to je tedy asi konec české republiky jako takové …..  

Expert na světovou politiku, Rusko a Čínu Jan Campbell v aktuálním příspěvku poukazuje drobné změny prováděné německými politiky, jež budou mít obrovský dopad na Česko. Benešovy dekrety nebudou rušit Němci, ale sami čeští politici, říká a poukazuje na změnu kvalifikace německých hranic s Českem.

Účastníci Milionu chvilek si neuvědomují, že jsou prostředkem, s jehož pomocí má dojít nejenom k výměně premiéra a jedné ministryně, ale především ke změně politiky. Jak směrem k EU, tak i směrem k SRN.

Z veřejně dostupných zdrojů lze identifikovat řetězec dovolující představit si řešení mnoha vztahových problémů ČR – EU a ČR – SRN. O nich se veřejně v české kotlině nediskutuje. Často zmiňované Benešovy dekrety nebude rušit vláda SRN, nebo pan Posselt. Ale sami čeští politici. Dlouhý řetěz, který vidím, se skládá ze zveřejněného neveřejného zasedání Spolku sudetských Němců v Mariánských lázních v roce 2018, přání pana předsedy Bernd Posselta uspořádat sjezd v ČR, nedávného rozhodnutí soudu ve věci restituce majetku rodu Walderode, změny v označení hranice (ze státní hranice se stala hranice zemská) a dalších významných maličkostí, které veřejně právní média nevidí, protože se dívají výlučně na východ, do Ruska a Číny.  Odtud prý přichází mráz a hrozí nebezpečí ztráty svobody a neexistující suverenity.

(Vybráno RSP.)

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473