NOVOZÉLANDSKÝ PODVOD

Konspirace a Kabala: Útočník z Christchurch byl zatím obviněn jen z jediné vraždy, muslimové jsou vzteky bez sebe a ISIL vyzval své stoupence ke krvavé odvetě! Analýza nápisů a symbolů na zbraních střelce vede k Johnu Podestovi a Satanově synagoze, uctívání Boha Hora a okultnímu kabalismu! Mešita Al-Noor vychovala 2 teroristy, kteří v Jemenu trénovali a cvičili spolu s teroristy z Francie, kteří zabíjeli v Charlie Hebdo! Policie v Chritschurch přijela ve zbroji, protože v ten den měla cvičení! Vzpomínka na 9/11 je zpět!

Celá kauza teroristického útoku v Christchurch začíná nabírat obrysy bizarního divadla, kde veškerá selská logika jde stranou. Podivností a nejasností je okolo celé kauzy tolik, že bychom několik týdnů nemuseli psát vůbec o ničem jiném, jenže k těm největším podivnostem se musíme ještě vrátit, protože mnoho čtenářů Aeronetu se nás ptá do redakce na zákulisní propojení celé provokace v Christchurch.

Právě dnes novozélandská prokuratura šokovala celou muslimskou obec v zemi, ale nejen tam. Státní žalobce totiž dnes oficiálně obvinil zadrženého Brentona Tarranta, ale pouze z jedné jediné vraždy. Místní média to zdůvodňují tím, že prokuratura nechce útočníka obvinit z terorismu, ale jenom z vraždy, a to z toho důvodu, aby nemuselo probíhat veřejné přelíčení, kde by útočník mohl veřejně hlásat svůj manifest. Z tohoto důvodu prý bude obviněn z vraždy, ale zatím se neví, jestli jenom z té jedné, nebo z více.

dzihad

Radikální imám káže džihád.

Masakr 50 lidí, ale obvinění padne z jedné vraždy?

Pokud nad tím kroutíte hlavou, co to má znamenat, potom vás odkážu na můj článek s analýzou masakru v článku zde. Ve zkratce jde o to, že se pomalu ukazuje, proč útočník své video streamoval naživo. Byla to pro něho pojistka. Ptáte se proč? Protože každý schopný advokát a soudní znalec, který dostane video do ruky, tak v celém záznamu najde prokazatelně jenom jednu vraždu.

To je ta žena, která je zastřelena na chodníku a útočník ji navíc střelí do hlavy, až jí odlétne kus vlasů z hlavy. I když i u ní je jedna podivnost, ale k tomu se za chvíli dostanu. Toto je prokazatelná vražda, která balisticky a obrazově je v pořádku a odpovídá vraždě. U všech ostatních záběrů, které jsme analyzovali, se o pravosti dá s velkým úspěchem pochybovat. Kdyby Tarrant video neodvysílal živě, už by byl dávno obviněn z 50i-násobné vraždy, o tom nepochybujte ani na zlomek vteřiny.

Na videu střelce z Christchurch mizí nábojnice ve vzduchu a nikdy nedopadnou na zem, ani jedna jediná z nich není na videu zachycena na zemi

Soudní znalci na balistiku a znalci z oboru traumatických zranění by video a pravost masakru rozmetali argumentačně na kusy, protože jak už jsme ve zmíněné analýze uvedli, na videu chybí nejen typické stopy po skutečné střelbě z ostrých zbraní, roztrhané oblečení od střel, tratoliště krve vytékající z pod hromady lidských těl, krví nasáklé oblečení mrtvol, stopy a díry po střelbě v oknech, ve zdech a ve dveřích mešity atd.

Obhajoba by roznesla důkazy obžaloby na kopytech a zjevně by se před soudem začaly přetřásat nesrovnalosti s počty mrtvých, s oživlými mrtvolami, které vstávají, odcházejí a celé by se to mohlo obrátit proti architektům této provokace. Brenton Tarrant si živým přenosem videa vyrobil pojistku a najednou dává smysl, proč při střelbě provedl některé zdánlivě nelogické a nesmyslné kroky, včetně těch 3 výstřelů z brokovnice do čelního skla, které tam prokazatelně žádné díry neudělaly. Někdo je dodatečně potom do okna prosekl, zřejmě krumpáčem. Odpovídá tomu tvar děr z oficiální fotografie, které nejsou z brokovnice, ale pravidelného obdélníkového tvaru. v porovnání s pravými průstřely autoskel z brokovnic na YouTube.

 Na internetu se již objevilo video, které upozorňuje na podivnost při střelbě Brentona Tarranta venku před mešitou Al-Noor na chodníku. Analýza videa odhaluje, že vystřílené patrony ze zbraně nedopadají a neposkakují na zemi, ale mizí během letu ve vzduchu. Mnoho lidí začne argumentovat tím, že video má ztrátovou kompresi a vyhozené patrony nejsou vidět, to by ale platilo jen pro některé patrony, ne pro všechny. Patrony jsou totiž typické mosazné barvy a vyletují naproti bílé zdi a před dopadem na zeď mizí ve vzduchu. I když jde o ztrátovou kompresi, tak si všimněte, že vyletující patrony jsou zcela perfektně viditelné po celou dobu letu z komory zbraně a nedochází k žádným poruchám komprese videa. Patrony prostě mizí v bílé zdi.

Kdyby šlo o chybu ztrátové komprese, na zemi by byly vidět alespoň artefakty od válejících se nábojnic, ale video dokazuje, že na zem nic nedopadne.

Stejně tak by na chodníku byly patrony vidět, jak poskakují po zemi při dopadu a poté, co dopadnou, tak zůstávají na chodníku ležet nehnutě a video by je zachytilo, jak tam leží. Světlá mosazně zbarvená patrona na tmavém mokrém chodníku by byla na videu i s vysokou kompresí vidět naprosto dokonale. V jednom záběru je vidět, jak stříbrná patrona letí naproti tmavému povrchu chodníku, kontrast je tedy obrovský, bílá a černá, ale v dalším frejmu už patrona není, najednou zmizí a už se neobjeví, žádný dopad na zem, žádný výpadek komprese videa, nic.

Na tmavém chodníku by byly světlé nábojnice vidět naprosto dokonale i při nízkém rozlišení videa.

Sami se na video výše podívejte. Toto všechno ukazuje na to, že video bylo dodatečně upravovovánu v editačním video editoru, zřejmě After Effects od společnosti Adobe apod. Animace dopadajících patron a jejich poskakování a rendering stínů je velmi náročná grafická operace, takže ten, který video upravoval, si chtěl ušetřit práci s animací dopadajících projektilů po zemi. Na zemi není ani jediná patrona! Toto nelze omluvit kompresí videa, tam prostě na zemi žádné patrony nejsou. Jejich animace, jak vylétávají ze zbraně, v kompresi zachycena jsou i v rychlých pohybech, ale byla prostě post-procesně ručně přidána do videa v grafickém editoru.

Brenton Tarrant zahazuje zbraň vedle auta namísto do otevřeného kufru a zastřelené ženě se rozvázaly obě sportovní boty a přemístily se daleko od ní

Další podivností je, že střelec zahazuje zbraně. V čase původního videa 09:30 až 09:33 je vidět, jak při výměně zbraně u kufru auta odhazuje zbraň na zem, namísto toho, aby zbraň položil do kufru auta, což je přece logické. Má otevřený kufr auta, sundáte zbraň a hodíte ji do kufru, ale ne na zem vedle auta. Co je to za nesmysl? Všimli jste si toho?

Pochopili bychom, že střelec odhodil úvodní brokovnici v chodbě mešity, protože ji už nepotřeboval a přebíjet brokovnici je velmi pomalé. Ale proč zahodil na zem zbraň, když stojí u otevřeného kufru svého auta, to opravdu nedává smysl. Chtěl snad, aby ta zbraň tam po něm zůstala jako vzkaz a stopa? Anebo to bylo kvůli ulehčení práce grafika ve video editoru, protože animovat zbraň položenou do kufru by bylo náročnější? A když v čase 12:10 odjíždí s autem pryč, tu odhozenou zbraň tam nechává ležet, stejně jako tu brokovnici v chodbě mešity.

Ještě jedna podivnost je v čase 12:06 u té nešťastné ženy, kterou zřejmě opravdu zastřelil do hlavy. Ta žena má na sobě boty, to je vidět zcela evidentně, bílé podrážky nelze přehlédnout. Jenže co proboha tam dělá ten pár sportovních bot vedle na chodníku? Komu patří ty boty, když žena na zemi má svoje boty na nohách? Teoreticky je možné, že to bílé na nohách ženy nejsou boty s bílými podrážkami, ale bílé ponožky. Jenže, pozor! Pokud jsou to opravdu boty ženy, tak je záhadou, jak došlo k jejich zutí?

boty

Zuté sneakery na chodníku, žena přitom má vlastní boty, na ponožky to moc nevypadá. Ale i kdyby, jak se jí boty dostaly dolů z nohou?

Nejsou to sandály, které sklouznou z nohy, ale jsou to normální šněrovací sportovní sneakery na zavázání tkaničkami, ze kterých nevyklouznete, ani kdyby vás někdo odstřelil ze dvou metrů z brokovnice. Obě dvě boty jsou navíc proti sobě postavené a daleko od ženy, směrem od její hlavy. Tady už se člověk ničemu ani divit nemůže, prostě v těch botách na chodníku byla asi jiná mrtvola, která mezitím vstala a odešla. Nebylo by to poprvé, pán v zelenkavé tyrkysové bundě, který v té druhé mešitě v Linwoodu vstal z mrtvých. Anebo se paní vyzula poté, co byla z dálky střelena, když střelec jí poprvé trefil, když vycházel ze dveří mešity.

Symboly okultních organizací na zbraních Brentona Tarranta vedou k židozednářské Kabale, ritu nejvyššího zasvěcení a oku Boha Hora

Nemá smysl tady dále vypisovat podivnosti a naaranžované scény s mrtvými či nemrtvými, živými či obživlými, ale podíváme se propojení a symboly, které se nesou celým tímto masakrem. Jak už jsme informovali, útočník měl zbraně popsány jmény Evropanů, kteří prosluli svým bojem proti muslimům v různých dobách a v různých událostech, ale na zbraních je i něco jiného, mnohem zlověstnějšího. Mnoho lidí si všimlo, že kromě jmen osob měl Brenton Tarrant na zbraních napsána i různá čísla a nordické runy.

Propojení symbolů ze zbraně Brentona Tarranta na Johna Podestu, šéfa volební kampaně Hillary Clinton.

Na své útočné pušce měl nakreslený starobylý symbol ryby a hned naproti měl napsané číslo 14. Každý, kdo se trochu zajímá o kabalistické rituály, tak hned ví, o co se jedná. Je to odkaz na egyptského Boha Hora a jeho legendární Bdící oko, které je symbolem židozednářské tajné a vrcholné okultní organizace Illuminati, tedy Osvícení. Oko Boha Hora je tzv. 3. oko člověka uvnitř mozku, epifýza, resp. šišinka. Je to vnitřní oko člověka, které se aktivuje u lidí s vyšší úrovní vědomí a poskytuje nadpřirozené schopnosti, vize, projekce, ovládání vůle druhých osob, vkládání myšlenek do hlav jiných osob atd. Více bude v té mojí nové knize. A právě odkaz na Boha Hora a jeho oko najdeme u Brentona Tarranta.

Vidoucí oko Boha Hora a nejvyšší archetyp Satanovy synagogy odvozený od egyptských kultů

Spouštěčem masakru v Christchurch mohl být přímo John Podesta. Ten už dříve před časem vyslal do světa signál, že je členem Satanovy synagogy, když se nechal vyfotit se zvednutými dlaněmi, na nichž má napsané číslo 14 a na druhé je obrázek ryby. Abychom pochopili, co to vlastně znamená, tak se musíme vrátit do dob starověkého Egypta a vysvětlit si jeden ze starých příběhů.

Egyptský bůh smrti Osiris byl zavražděn svým bratrem a bohem chaosu Sethem. Seth rozřezal jeho tělo na 14 částí a rozprášil je po celém Egyptě, aby jeho části už nikdy nikdo nenašel. Osirisova manželka Isis to však tak nenechala a vydala se hledat všech 14 částí svého manžela, aby ho mohla znovu oživit. Našla nakonec všechny části, kromě jedné jediné. Osirisův pohlavní úd nebyl k nalezení a důvodem bylo, že jej sežrala ryba v řece Nil. Bohyně Isis proto ryby v řece Nil proklela.

Isis to však nezastavilo a chybějící úd nahradila zlatým a Osirise dočasně oživila a počala s ním dítě. Tímto dítětem se stal Horus, egyptský bůh pomsty, zloby a války. A právě Horus je nejvyšším archetypem židozednářské Kabaly a jejich výkonného mocenského okultního spolku Illuminati.  Vidoucí oko, které dlí na vrcholu nedokončené pyramidy na rubové straně amerického dolaru, je židozednářským odkazem na oko Boha Hora, které spočívá v každém člověku uvnitř jeho hlavy v podobě epifýzy, thalamu a každý člověk může být tímto okem ovládán, ale i obráceně, tímto okem může ovládat druhé.

Symbol 666 vytvořený prsty je odkazem na podřízenost a příslušnost k okultní organizaci Illuminati a znamená důkaz pod vidoucím okem Boha Hora

Kdo ovládá koho a kdo je ovládán, o tom rozhoduje stupeň zasvěcení a tím úroveň otevření nebo zavření vnitřního oka v rámci tzv. svatav, tzn. zasvěcovacích rituálů, kdy oko Boha Hora se probudí a prohlédne v hlavě člověka při spáchání brutálního činu během rituálu. Obětování dítěte Satanovi je obvykle prvním iniciačním krokem pro zasvěcence v rámci Satanovy synagogy na dlouhé cestě k plnému otevření vnitřního oka. Vnitřní oko se začne postupně otevírat a jedinec získá nevídané schopnosti, ovládat myšlenky a konání jiných lidí, aniž by ti tomu mohli odporovat. Kdokoliv se dotkne Kabaly, zednářských ritů a okultismu, přechází tím pod vliv vnitřního oka Boha Hora. Lidé za tuto moc platí vlastní karmou, charakterem, lidstvím a Boží spásou, které se tím navěky zříkají a stávají se otroky Satana a jeho pozemské i posmrtné synagogy.

Symbol 666.

Když byl Brenton Tarrant předveden před soudce před dvěma dny, ukázal novinářům prsty své ruky symbol 666, což je pouze jiný symbol a znak pro Bdící oko Boha Hora. Je to signál a symbol jeho masterům, že provedl svůj úkol a je součástí spiknutí skrze vyšší procesy řízení na této planetě. Celý masakr tak dostává úplně jiný rozměr naplánovaného spiknutí ze strany vyšších řídících procesů na této planetě a cílem je vyvolat válku mezi křesťany a muslimy. Islámský stát již dnes vyzval ke krvavé pomstě na celém světě za masakr muslimů v Christchurch.

14 john

John Podesta na legendární fotografii z uniklých emailů volební kampaně Demokratické strany.

Dokonce i pražský vůdce muslimů vyzval k tomu, aby se začali ozbrojovat. Takže i v Česku to už začíná, spouštěcí mechanismus jede. Dají se očekávat teroristické útoky v Evropě proti křesťanům, protože tento čin, alespoň jeho mediální narativ, povede k náboženskému násilí po celém světě. Na tyto procesy budou vlády reagovat utahováním šroubů občanských svobod a omezováním svobody na internetu, což je naprosto prvoplánovým účelem. Jenže v celé věci nezazněla ještě jedna výbušná informace.

Policie v Christchurch měla ten den protiteroristické cvičení

Ve stejný den, kdy v Christchurch došlo k masakru, měla celá policie ve městě cvičení a věnovala se nácviku prevence před terorismem. Informaci přinesl list The New York Times a redaktoři dalších médií si všímají na chlup stejného příběhu, který proběhl v USA 11. září 2001. Tehdy v ten den probíhalo v New Yorku a ve Washingtonu D.C. cvičení amerického letectva, které kvůli tomu vypnulo radary včasné výstrahy v obou městech, takže unesená letadla mohla změnit dráhy a vletět do měst a provést útoky, aniž by to vyvolalo poplach protivzdušné obrany NORADu, protože v ten den přece probíhalo vzdušné cvičení a všichni tak byli v klidu, když letadla na radarech létala všude možně, i tam, kde neměla. A totéž se odehrálo v Christchurch. Na dotazy novinářů, jak je možné, že speciální jednotky dorazily na místa činu do 4 minut a tak rychle, odpověděla policie v Christchurch tím, že policisté měli protiteroristické cvičení, a tak se ze cvičení rovnou hladce přesunuli do ostré akce. Tak určitě, náhoda.

Mešita Al-Noor, kde se střílelo na videu, vychovala dva členy Al-Kajdy, kteří odešli do Jemenu cvičit spolu s teroristy, kteří později zaútočili v Paříži na redakci Charlie Hebdo

Jenže největší výbušnou zprávou je, že právě z té mešity, odkud uniklo video masakru, z mešity Al-Noor v Christchurch pochází dvojice konvertitů, kteří vstoupili do řad Al-Kajdy v Jemenu a v roce 2013 byli oba zabiti při útoku amerického bezpilotního dronu. Jednalo se o Daryla Jonese a Christophera Havarda, kteří se v mešitě Al-Noor učili radikálnímu islámu a džíhádu. Informaci v roce 2014 přinesl server Newshub. Oba dva byli o rok dříve zabiti ve výcvikovém táboře Al-Kajdy v Jemenu, kde se v té době cvičili pozdější útočníci z Paříže na redakci Charlie Hebdo, Chérif Kouachi a Saïd Kouachi.  Oba dva se cvičili v Jemenu ve stejném táboře jako Daryl Jones a Christpoher Havard z mešity Al-Noor v Christchurch. V mešitě, kde se vyučoval radikální islám a vycházeli z něj konvertování členové Al-Kajdy v Jemenu, zastřelil běloch muslimy. A teď snad máme pro ty muslimy plakat, bez ohledu na to, jestli šlo o krizové herce nebo to bylo doopravdy? Chápete tu absurditu?

Symbol oka Boha Hora

Ministr vnitra ČR vyhrožuje vlastním občanům před schvalováním útoků v Christchurch, ale právě z té konkrétní modlitebny Al-Noor, odkud pochází uniklé video se střelcem, vzešli dva konvertovaní teroristé z Al-Kajdy, kteří odjeli do Jemenu do výcvikového tábora Al-Kajdy. A nad takovou modlitebnou máme plakat? Co si to vůbec politici k nám občanům dovolují? To nás mají za debily a hovada? Proč novozélandská vláda v roce 2014 neuzavřela tu modlitebnu, když se provalilo, že se tam káže radikální islám a z jejích řad potom vybraní členové odjíždí do táborů Al-Kajdy v Jemenu? Co to je za klauny? Chápete, o co se jedná? O genocidu bílého člověka a křesťanské rodiny v přímém přenosu. Mešita, která produkuje členy Al-Kajdy, klidně v Christchurch dále pokračuje, ale jsou zavíráni lidé, kteří publikují uniklá videa. Autogenocida vlastní rasy. A stejné líhně džihádistů jsou i v ČR, ale ani česká policie modlitebny nezavírá a zůstávají otevřené. Zeptejte se Lukáše Lhoťana, co všechno v modlitebnách v ČR probíhalo, když byl ještě členem jejich komunity, než odešel.

-VK-

Šéfredaktor AE News

(Převzato.)

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473