EVROPA JE V P..... - VÍTE KDE, ŽE? A MY?

Nová Evropa: Německo a Francie dnes (22. 1. 2019) podepsaly v Cáchách klíčový dokument o vzniku dvourychlostní Evropy, podpis se odehrál necelých 40 kilometrů od Maastrichtu za přítomnosti vrcholného německého a francouzského zednářstva! Reformátování Evropy oficiálně začalo, kdo zůstane pozadu, v Evropské unii skončí, ale ne jako rovnocenný partner, ale jako země určená k “osvobození” skrze vnitřní procesy a rozvraty za pomoci národních řízených opozic! A bohužel, v Česku to již začalo naplno!

Leden 22. 2019

Sionistické židovstvo dnes opět na území Evropy dosáhlo dalšího důležitého úspěchu. V okultním a mystickém městě Aachenu (česky Cáchy) v Severním Porýní – Vestfálsku se totiž odehrála klíčová schůzka zakladatelů Evropské unie, zástupců Německa a Francie. Angela Merkel a Emmanuel Macron se zde sešli a podepsali velkou německo-francouzskou dohodu o těsné spolupráci a konečné budoucí integraci, čímž de facto obnovili podobně motivovanou předchozí smlouvu podepsanou v roce 1963 v Paříži. Smlouva vyzývá hned k několika krokům, z nichž hlavní je apel na vytvoření společné armády a ozbrojených sil, prohloubení ekonomické spolupráce, ale především, a to je neuvěřitelné, vytvoření německo-francouzské bezpečnostní rady jako protiváhy vůči vojenské radě NATO v Bruselu. Obě země tak zatroubily signál k rozpuštění NATO, resp. k odchodu USA z NATO v Evropě, což bude mít stejný efekt a výsledek.

aachen

Podpis Aachenské smlouvy.

Oběma zemím rovněž silně vadí amerikanizace evropské mládeže a rozvoje angličtiny, která je dokonce mezi některými pozorovateli v Paříži považována za nástroj americké hybridní války proti Německu a hlavně Francii. Angličtina je prostředkem americké globální moci a Paříž konstatuje, že spolu s tím dochází k podkopávání myšlenky jednotné Evropy, protože angličtina do kontinentální Evropy podle Německa a Francie nikdy historicky nepatřila. Cíle smlouvy v Cáchách je i tak plán na postupné obnovení výuk německého a francouzského jazyka v Evropě a pomalé vytlačování angličtiny ze škol v Evropě. Francie a Německo potom chtějí posílit bilingualitu v obou zemích, aby Němci i Francouzi uměli mluvit jazyky obou zemí. Cáchy jsou vzdálené necelých 40 kilometrů od holandského Maastrichtu, kde globalčiky podepsali před dávnými lety klíčovou smlouvu o transformaci EHS do EU. Symbolika je více než patrná.

Maastrichtská smlouva EU zakládala, Aachenská smlouva ji rozbije a přetransformuje.

Kalergiho pohrobci pohřbili v Aachenu bílou civilizaci v Evropě. V nedalekém Maastrichtu EU založili, v Aachenu ji právě rozbili a chtějí ji transformovat do megastátu

Hlavním imperativem dohody z Aachenu je však integrace Evropské unie, kde Německo a Francie chtějí vytvořit jádro mocenského řízení v Evropě. Kdo se nebude chtít připojit k tomuto jádru pod vedením Německa a Francie, ten v Evropské unii skončí. Ten konec si ale nepředstavujte jako odchod rovného partnera, ale jako vyhlášení studené války, kde hlavním cílem bude odpadlé země převychovat, potrestat je a izolovat je, aby vnitřní procesy následně vedly ke změně řídících kádrů a k návratu do jádra Evropské unie. Všude to okolo sebe vidíte každý den, ale pouze si to asi neuvědomujete, že veškeré pokusy o odpor a opozici vůči vystupování z EU jsou likvidovány přímo tam, kde vznikají. Přímo uvnitř stran alternativy. Pokud čtete Aeronet, tak jistě sami víte, jak smutná je to realita a skutečnost.

Německá AfD byla v dobách, kdy ji řídila Frauke Petry, spolehlivým pilířem alternativy a odporu vůči EU a NATO. Po skončení parlamentních voleb v Německu, hned v den vyhlášení výsledků, Frauke Petry na tiskové konferenci oznámila, že odchází, vzala si tašku a sbohem. Dnes se ukazuje, proč to udělala. Stranu ovládly zevnitř sionisticko-zednářské kruhy prosazující globalizaci. Alice Weidel jako spolupředsedkyně je LGBT aktivistka a lesbička, dříve pracovala pro Goldman-Sachs, spolupředseda Alexander Gauland je členem Rotary klubu a editor rotariánského magazínu a má vazby na londýnskou zednářskou lóži Ordo Lumensis, kterou založili Rothschildové, tedy ti samí Rothschildové, pro jejichž banku pracoval francouzský prezident Emmanuel Macron. Z německé AfD se tak stala židozednáři a sionisty řízená opozice. O tom svědčí i to, že AfD založila členskou organizaci určenou pro Źidy, aby prý byla strana zbavena nálepky antisemitské partaje. Hotový Gleichschaltung. V celé Evropě probíhá likvidace odporu pomocí formování řízené opozice z řad alternativních hnutí

Jenže situace je špatná, moc špatná i v České republice. SPD se rovněž a bezpochyby začíná stávat řízenou opozicí, už o tom není žádných pochyb. Zdaleka už nejde jenom o to, že bývalý velmistr pražské zednářské lóže byl na Praze 1 dosazen na čelo kandidátky před pana Kobzu a všechny ostatní. Nejde ani o nějakou tiskovku pana Okamury bok po boku demobloku. Ani nejde už o výroky pana Radima Fialy na ČT těsně po volbách do sněmovny, že SPD nechce vystupovat z NATO, a pokud ano, že by to strana nedoporučovala. To všechno je doslova nic v porovnání s tím, co probíhá v posledním období v systémovém ukotvení SPD, které vyvolává zděšení. Začalo to už v prosinci 2017, když se SPD na pražském summitu leaderů alternativních evropských stran zastoupených Okamurou, Le Penovou a Wildersem připojila k plánu nahradit ve svých volebních programem původní výzvy k vystoupení z EU k modifikované variantě plánu na pouhou reformu EU zevnitř. A teprve poté, když to prý tak nějak nepůjde, se strany vrátí k myšlence vystoupení z EU.

V prosinci roku 2017 se v Praze setkali Tomio Okamura, Marine Le Pen a Geert Wilders.

Právě tady se mnoha voličům SPD rozsvítil varovný vykřičník a nedávné volby do komunálu potvrdili ten hrozivý propad preferencí SPD v krajích, městech a obcích.  A namísto nějaké reflexe a návratu k pevným postojům, k alternativě a původním myšlenkám přichází z SPD další a další šokové elektrické terapie na hlavy voličů SPD. Jen před týdnem a něco to byl šéf bezpečnostního výboru poslanecké sněmovny pan Radek Koten, který šokovaným divákům na ČT povídal o tom, že je potřeba věřit agentům z BIS a NÚKIB, když přinesou zprávu o nebezpečné Huawei, protože jsou to odborníci na svoji práci. Takže vylhaná a Američany zorganizovaná kauza proti Huawei se dočkala podpory i od vysokého předáka SPD a šéfa bezpečnostního výboru sněmovny.

Poslanec za SPD: Víme o dezinformačních webech, samozřejmě běží spousta zpravodajských informací a ruských her zpravodajských služeb

A uběhlo jen pár dnů a přišla další pecka do hlavy pro voliče SPD. Právě ve zmíněném bezpečnostním výboru poslanecké sněmovny je i další člen SPD, poslanec Radovan Vích. A ten před několika dny reagoval a ostře nesouhlasil s výroky ex-prezidenta Václava Klause na adresu “čučkařů” v kauze Huawei. Radovan Vích se totiž postavil na obranu čučkařů stejně, jako to udělal Radek Koten a šéf výboru. Radovan Vích totiž pro Parlamentní listy uvedl: “Bezpečnostní informační služba pracuje špičkově a nemám v podstatě vůči její práci nějaké zásadní výhrady.” V rozhovoru činnost BIS a čučkařů chválí, ale to není všechno. Radovan Vích dokonce v rozhovoru uvedl toto, a pokud stojíte, raději si sedněte, ať to s vámi nepraští: “Jsou veřejné informace a neveřejné informace. A ty veřejné vycházejí z veřejných zdrojů, víme o dezinformačních webech, samozřejmě běží spousta zpravodajských informací a ruských her zpravodajských služeb, které vykazují nějakým způsobem svoji činnost.”

Tohle je výrok hodný Romana Mácy nebo Jakuba Jandy, ale že něco takového uslyším od poslance SPD, který sedí v bezpečnostním výboru sněmovny, to by mně ještě nedávno v životě nenapadlo. SPD tak začíná svými výroky jet tvrdou materializaci Gleichschaltung přeformátování z alternativní strany do strany řízené opozice. Znovu jsme zde svědky něčeho velmi podivného, posuďte sami: Tomio Okamura říká věci, se kterými se dá souhlasit, jeho videa působí poctivě a alternativně, ale jeho poslanci ve sněmovně se chovají doslova a do písmene jako nejtvrdší kádry TOP09, které chrání čučkaře z BIS, kteří před několika dny dokonce zahájili přepisování školních učebnic, protože prý obsahují témata, která kopírují sovětský model školní výchovy. A o těchto čučkařích mluví poslanci SPD z bezpečnostního výboru jako o špičkových odbornících? To jako vážně?

Procesy z Německa se neúprosně kopírují do alternativy v ČR

Ještě jedna věc mně zarazila z Víchova rozhovoru, totiž tento výrok: “Na druhou stranu je naším zájmem si udržovat dobré diplomatické a řekněme ekonomické vazby s velkými světovými mocnostmi, jako jsou například Rusko a Čína, ale také samozřejmě jako je Velká Británie, a neříkám, že i Německo a Francie.” To je ale náhoda, že? Proč Radovan Vích mluví o tom, že ČR musí udržovat vazby s Ruskem a Čínou, to bych pochopil, jsou to velmoci, ale proč proboha mluví o Velké Británii? Proč zapomněl na USA? Chápete? Tento pán totiž chápe, že Velká Británie je centrem řízení sionistické globalizace, kterou řídí židé (sionisté), a to právě činí Velkou Británii světovou velmocí.

A stejně tak i považuje za velmoci už i Německo a Francii. Lituji voliče SPD, kteří prohlédli až nyní, k jakému účelu je SPD nyní řízena: k modelu řízené opozice, která pojme nespokojené voliče, aby nedělali bordel v ulicích. Stačí se podívat do Německa, jak to vypadalo v ulicích německých měst, dokud ještě nebyla AfD tak známá. V ulicích řádila Pegida jako utržená ze řetězu a na jejích demonstracích se volalo po odsunu muslimů z Německa. Potom ale přišla AfD, nespokojenci z ulic se přesunuli k volebním urnám a do řad AfD a dnes už žádné hromadné statisícové demonstrace nejsou, všichni se uklidnili a tomu spolku AfD šéfuje sionistka z Goldman Sachs a rotariánský zednář. To nevymyslíš.

A tak najednou i v SPD začíná probíhat totéž, co v německé AfD. Ve vedení strany probíhají názorové posuny dalece vzdálené slibům před volbami, poslanci za SPD ve výborech ve sněmovně varují před dezinformačními weby a ruskými akcemi a vychvalují špičkové práce čučkařů, kteří mezitím přepisují školní učebnice jako kdysi Sicherheitsdienst za Protektorátu. Jenže tito lidé v SPD už chápou procesy v Evropě a ví, že Francie a Německo budou novými velmocemi v rámci globalizace a Velká Británie je pro ně už dnes velmocí, protože je sídlem světové sionistické globalizace a především sídlem světového zednářstva, což je jejich rekrutační středisko výchovy nových poslušných řídících elit pro sionisty okupované země. Chceš podíl na moci? Musíš přijmout svatavu v zednářské lóži. Proč myslíte, že Ivan Bartoš jako předseda Pirátské strany byl vloni v Barceloně na zednářské okultní výstavě La Llum Negra? Protože se musel podrobit zednářské svatavě. A jakmile se podrobil, už oznámil do médií, že má plány být premiérem. A média ihned a ochotně o tom informovala, poslušně a servilně.

Když Frauke Petry viděla, kdo infiltroval AfD zevnitř, sebrala tašku a odešla. Měla charakter. Kolik takových ještě najdeme?

Proto chtěl i Tomio Okamura svého zednáře do čela kandidátky v Praze, aby SPD měla šanci získat podíl na moci a odpovídající svatavu, ale mám pocit, že Tomia Okamury se postupně budou chtít zbavit, protože pro styl a model politiky, kterou předvádí čím dál tím více jeho poslanci, se postupně samotný Tomio stane přítěží a překážkou. Stejně by dopadla i Frauke Petry, ta to ale pochopila zavčas, protože jinak by se jí zbavili stejně, jenom o něco později. Tyto procesy tak ukazují, že dnešní (22. 1. 2019) smlouva z Aachenu mezi Berlínem a Paříží je počátkem rozjezdu Nové Evropy, vrcholného díla sionistické globalizace a prototypové jednotné vlády, která nebude už postavena na modelu národních zájmů 27 zemí Evropy, ale pouze na modelu zájmu sionisty ovládaného celku, který převyšuje nad zájmy jednotlivých národů. A to je definice neomarxismu.

frauke

Foto Frauke Petry po oznámení odchodu z čela AfD.

Ten celek budou řídit pověření manažeři a správci, příslušně zasvěcení pod zednářskou svatavou. Až zase uvidíte, jak někdo cpe do čela na kandidátku zednáře nebo velmistra, až uvidíte, jak se předseda nějaké strany fotí v Barceloně na zednářské výstavě, až uslyšíte, jak jiný předseda alternativní strany na nejmenovaném rádiu vychvaluje svobodné zednáře v českých dějinách, tak už budete vědět a chápat souvislosti. V plánu na světovou sionistickou vládu není místo a prostor pro góje, ani žádný podíl na tzv. politické moci, pokud gój nepolíbí nohu sionistovi a neskloní při ritu svatavy svoji hlavu nad talmudem. Ve chvíli, kdy poslanec za SPD varuje před “dezinformačními weby”, které pomohly Tomiovi a jeho SPD dostat se do parlamentu v roce 2017, už je zcela jasné, že sionisté si podchytili v ČR i SPD zevnitř způsobem, který zhroutí iluze stovkám tisíc příznivců alternativy. Smlouva z Aachenu je vyústěním snah o vytlačení americké moci z Evropy po II. sv. válce a vytvoření nové transformované a jedinou vládou řízené Evropy pod kontrolou sionistů.

Ve městě, kde je hrob Karla Velikého, vyznamenávají sionisté své věrné Karlovou cenou a ve stejném městě došlo k podpisu smlouvy mezi Francií a Německem

Ještě jedna věc je zajímavá. Minulý rok v květnu v Aachenu dostal Emmanuel Macron na svůj krk medaili Charlemagne Prize (Cena Karla Velikého), která je udělována v Aachenu jako ocenění osobnostem za unifikaci Evropy. Medaile je ve skutečnosti replika historické středověké městské pečeti, která vyobrazuje Karla Velikého. Ten byl ve středověku zakladatelem první evropské globalistické organizace nazvané “Svatá říše římská” a v Aachenu je Karel Veliký taktéž pohřben. Aachen má proto pro židozednáře extrémní význam, je to centrum okultismu z toho důvodu, že Karel Veliký byl majitelem Svatého grálu a disponoval obrovskou mocí.

Všichni sionističtí globalisté, kteří se uvolili k likvidaci a rozvratu vlastních národů ve prospěch globalizace jako celku, dostávají za odměnu právě tuto cenu. Karel Veliký je totiž pro ně historicky uznávaným vzorem pro globalizaci a sjednocování Evropy. Tuto cenu obdrželi např. Bill Clinton, Václav Havel, Konrad Adenauer, Tony Blair,  Donald Tusk, Henry Kissinger, Winston Churchill, Herman von Rompuy, Martin Schulz, Helmut Kohl, Jean-Claude Juncker, papež Jan Pavel II a mnoho dalších. Ale jestlipak víte, kdo získal tuto cenu jako úplně první v roce 1950? Nebyl to nikdo jiný než architekt přeformátování Evropy a likvidace západní bílé rasy, Richard von Coudenhove-Kalergi.

bil a havel

Držitelé Karlovy ceny. Bill Clinton a za ním Václav Havel.

Takže už víte, odkud vychází globalizace? Z osidel světového sionistického židovstva. Jsou to oni, kdo vymysleli současnou globalizaci, kdo navrhli její principy, systémy řízení, kdo uvedli do praxe model “ekonomického růstu na základě vyvolaných krizí” a “systém nekonečného sporu a válek”, který zaručuje nekonečný ekonomický růst a opakující se krize. Všichni globalisté mají to společné, že pracují ve prospěch plánu na vznik světové sionistické vlády na úkor zájmů vlastních národů, ze kterých pochází. Zvrácené, že? Zájem globalizace je totiž nadřazen zájmu jednotlivých národů.

Kalergi se stal prototypem globalistického sionisty, který půjde přes mrtvoly bílé rasy. Jeho cestu následují další a další zrádci svých národů

Proto doufám už chápete, proč Angela Merkel nemá problém likvidovat vlastní národ islamizací, proč Bill Clinton neměl problém hispanizovat celé USA migranty z celé Latinské Ameriky a proč nechal pozavírat americké fabriky a odešly do Asie, kde byla laciná pracovní síla a celá americká průmyslová města se stala rázem městy duchů, např. Detroit. Cílem Kalergiho doktríny je likvidace bílé rasy, protože ta jediná ohrožuje aspirace židů na celosvětovou vládu. A pokud někdo toto ještě nechápe, jak poznat rozdíl mezi skutečnou alternativou a její řízenou obdobou, potom doufám, že po přečtení tohoto článku je vám to už jasnější.

2 hajzlove

Dva držitelé ceny Karla Velikého: Jean-Claude Juncker a Martin Schulz.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám zjevně zachováváte i v novém roce. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný. Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami, včetně cenzury a zahazováním emailů. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473