ZDROJE INFORMACÍ VYBÍREJTE PEČLIVĚ!!!

Ztratil jsem důvěru v Parlamentní listy

Pozoruji, že Parlamentní listy (PL) se stávají servilním serverem! To člověk pak může raději číst oficiální média, protože u nich alespoň předpokládá, že lžou, a má jasno. Mají přece vytýčenou a jednotnou linii: urážet a pomlouvat prezidenta, zamlčovat podstatu věci, prosazovat vyvěšování tibetských vlajek...

10. 3. jsem hledal na Parlamentních listech objektivní informace k zhodnocení včerejší situace na Slovensku a utrpěl jsem šok: PL kopírují tendenční média! K pokusu o Majdan vydaly jediný článek, a to úplně identický s těmi, které jednotně chrlila oficiální média na Slovensku.

Jak je to možné? Přece včera šlo o mimořádnou záležitost! Byla k tomu předem připravena jak sakrální oběť, tak vyvolány emoce mezi studenty a církevní představitelé – biskup Forgáč, Zvolenský, Lach... – tomu všemu udělili své „požehnání“. Média rozbouřila emoce a usilovala o spuštění Majdanu. Rektoři univerzit dali studentům mimořádné volno a doporučili tzv. národní angažovanost. Ve 40 městech proběhly manifestace, dokonce i v dalších 20 městech v zahraničí... Cílem byl převrat, který se nepodařil. Sorosovy neziskovky hrály roli tzv. hlasu lidu a řevem vzbuzovaly mimořádně velkou nenávist vůči premiérovi, aby dosáhly jeho sesazení. A Parlamentní listy o tomto všem mlčí. Neukázaly na podstatu problému. Komu začaly sloužit? Článek, který uveřejnily 9. 3. o Slovensku, je corpus delicti, že už nejsou alternativním médiem, ale servilním serverem!

Vladimír Novák, bývalý čtenář PL

Připojujeme: Ze zaslaných informací jsme mohli vidět několik videozáznamů, z tzv. protestních akcí na Slovensku. Také víme, že po celém Slovensku byly masově šířené letáky zvoucí na protivládní demonstrace „Za slušné Slovensko“.

Nepřijde vám poněkud zvláštní, že protestující Slováci pronášeli své výzvy v angličtině, nebo proč demonstrující na Slovensku mají transparenty a hesla v angličtině? K oslovení Slováků nic než slovenštinu nepotřebovali nebo že by chtěli oslovit někoho jiného? Nebo divadélko pro zahraniční sdělovací prostředky? Pokus o Majdan „made in Ukrajina“ bez veškeré pochyby. V protislovenské režii s pomocí už osvědčených zahraničních specialistů.

Demokraticky zvolené vlády nebo prezidenty, jestliže nevyhovují protinárodním zmetkům, je třeba zlikvidovat. Na Ukrajině, na Slovensku (9. 3.) nebo v ČR (31. 3.)? Nevěříte? A co tento inzerát?

inzerce 3

Poučení by z toho mělo být asi takové, že zdroje informací je třeba pečlivě si vybírat a zprofanované opouštět, jak to učinil bývalý čtenář PL. Otázkou je jen, do jaké míry pravdivé zdroje budou moci ještě a jak dlouho fungovat. I naše technika už čelila několika elektronickým napadením. Takže, kdybychom se „náhodou“ odmlčeli, …

Za RSP, 12. 3. 2018, M. Starý 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473