DOSUD NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VOLBY!!!

Oldřich Lukáš – Iniciativa LIDÉ LIDEM

Zamyšlení nad prezidentskými volbami, aneb veškerá legrace končí!!!

Ne, ne, milí přátelé!

Tyto prezidentské volby už nejsou jen dalšími v dlouhé řadě bezvýznamných. Tentokrát jde o událost natolik významnou, že ovlivní zásadně existenci každého z nás, našich rodin i naší země na dobu náramně dlouhou a možná i nevratně. Pokud vám není osud váš, vašich blízkých i nás všech lhostejný, je naprosto nejvyšší čas dát stranou vše nepodstatné, vzít rozum a zkušenosti do hrsti a vyrazit k volebním urnám. To proto, že mezinárodní síly temna už nezakrytě vytáhly do boje za zničení bílé rasy, české země, našeho kulturního dědictví, hodnot, rodin, domovů, zkrátka všeho, čím jsme.

Pokusme se proto odložit uměle vytvořené předsudky, pomluvy a nenávistné projevy „expertů“ ČT a ČR, jakož i Bakalových plátků a nahlédněme do politicko-lidské kuchyně obou kandidátů pro 2. kolo!

Jiří Drahoš:

Přeskočme informace z netu o tom, že Drahošovu spolupráci (agent Bas) si STB vynutila díky jeho pedofilním sklonům, že odcizoval kolegům jejich nápady a patenty, že sepsal „vědeckou vítačskou chartu“ pražské kavárny, která odstartovala polarizaci společnosti. Pomiňme i konspirační úvahy, proč používá bezdioptrické brýle (podobně vypadají špionážní zařízení, která dokážou zobrazovat nápovědu nebo fungovat jako sluchátko). Pominout však nemůžeme tvrzení nezávislých médií, že je členem Římského klubu, dokonce prý šéfem české pobočky, neboť jde o zednářské společenství ovládané západní „Černou šlechtou“ a třinácti nejbohatšími iluminátskými rodinami z USA usilujícími o vyhlazení velké části světové populace - se Slovany v čele. Že tak tento pán činí v zájmu osobní kariéry je sice pochopitelné, nikoli však omluvitelné.

Jak se zdá, nemá Drahoš jasný názor na řadu základních otázek života, neboť soudě dle jeho výroků v médiích mění neustále své postoje – nejspíš podle pokynů svých poradců zjišťujících, co chce dělný lid slyšet a co ne (což svědčí o nevyzrálé osobnosti chudé na životní zkušenosti). Ještě horší je spektrum těch, kteří tuto loutku pražské kavárny podporují. Jde vesměs o rádoby umělce, experty na všechno kromě morálky, zkorumpované prostituty a parazitní multikulti neziskovky, plné deviantů nejrůznějšího zrna, novodobých fašistů, kteří ukazují na každého s jiným názorem a řvou „fašisti“! V čele mrzkých charakterů podporujících Drahoše, pro které jsou slova vlast či národ symbolem zavilé nenávisti, stojí světově proslulý tunelář Kalousek a mj. i Muslimská obec v Praze. Náhoda?

Za nejprůkaznější informaci o tom, s kým máme tu čest, považuji to, jakých technologií moci si troufla koalice „Antizeman“, jejímž lídrem je nyní Drahoš, použít proti stávajícímu prezidentovi již v prvním kole voleb. Jmenujme aspoň ty, co se provalily v médiích: výzva voličům, aby nevolili Zemana, neboť z prvního kola prý postupuje automaticky, dále profesionálně padělaný pořad TV Barrandov – rozhovory Zemana se Soukupem, kde se najednou objevil jako host i Horáček, aby podpásově útočil na Zemana. Opomenout nelze ani trestnou dezinformační kampaň holistického novináře Jindřicha Šídla, nebo fyzické napadení pana prezidenta polonahou ukrajinskou satanistkou skupiny FEMEN. Náhoda? Nikoliv, podle činů poznáte je! Za krajně znepokojující lze označit Drahošovu podporu masivní islamizaci ČR, jakož i zavedení tvrdé cenzury a trestání lidí za šíření pravdy. Komu zůstala v hlavě aspoň jedna buňka na myšlení, tomu už nejspíš dochází, že tato „elita“ podporovaná Sorošovými prodejnami titulů a Bakalovými médii je nejhorší stokou společnosti plnou roztoků vlastizrady, korupce, primitivního hulvátství, zákeřné podlosti a fanatické nenávisti. Mají fůru titulů, které však jen dokládají starou pravdu, že vzdělání bez etiky a životní moudrosti je otcem egoismu a matkou chamtivosti.

Miloš Zeman:

Nepatřím mezi jeho zaslepené obdivovatele, přesto se vší zodpovědností a po mnoha zkušenostech z reálného života musím konstatovat, že je jedinou smysluplnou alternativou pro každého, kdo nechce, aby se ČR změnila v kalifát plný pedofilních úchylů, bezohledných parazitů a zákeřných vrahů nebo další zemí německého Makrelistánu, či neskončila v jaderné válce s Ruskem, je Miloš Zeman. Právě on jako jeden z posledních statečných drží eurohujery a agenty světovlády bažící po zbytku toho, co se ještě nepodařilo ukrást, po zotročení nás všech, po likvidaci bílé rasy a původního obyvatelstva, atd., pevně na uzdě. Právě od přivedl do ČR stamiliardy od ruských a čínských investorů, právě on dává kapky EU-psychopatům, připravujícím Evropě dokonalou sebevraždu. Je mluvčím obyčejných (tedy poctivých a pracovitých) občanů a kritikem zkorumpovaných vlastizrádců.

Takže, moji milí, vyberte si:

-       Chcete-li školství plné pedofilů, homosexuálů a parazitních neziskovek islamizujících mozky našich dětí už ve školách, volte Drahoše!

-       Toužíte-li po nepředstavitelné kriminalitě, nejhorších úchylech a psychopatech z celé Afriky, po skučení imámů, po zákonech šarija, pod jejíž rouškou budou znásilňovat vaše dcery a popravovat bez soudu, volte Drahoše!

-       Je-li vaším snem, abychom se stali německou zemí pod vedením landsmanšaftu, aby vaši synové umírali ve válce kdesi v zahraničí za zájmy kohosi, kdo chce zotročit svět, volte Drahoše!

-       Chcete-li, aby juvenilní justice po vzoru Barnevernet mohla kdykoliv ukrást vaše děti a dát je pedofilům k „výchově“ nebo obchodníkům s bílým masem na prostituci či orgány, volte Drahoše!

-       Nevadí-li vám devastace hodnot a odkazu našich předků, pošlapávání pravdy, rozbíjení rodiny, padělání historie a likvidace naší vlasti, volte Drahoše!

Netvrdím, že Drahoš to vše aktivně podporuje, ale svými činy a názory tomu všemu dláždí cestu. Na rozdíl od Zemana, který tomu všemu vědomě brání, neboť vidí mnohem dál.

Vím, že tyto řádky vzedmou další vlnu nenávisti pražské kavárny k našemu sdružení a touhu po naší likvidaci (už na ní pracují, jako záminku si vzali cenu pro Tomáše Ortela a uvalili na nás soud a exekuci). Ale máme jen proto mlčet, otevírat cestu lžím a likvidaci naší země?

A jak se rozhodnete vy? Bojíte se šířit pravdu? Nevadí! Máte strach ze šikany v zaměstnání? Nevadí! Nemusíte psát ani mluvit, to udělají jistě jiní, ale jedno udělat musíte, chcete-li si sami před sebou a svými dětmi zachovat úctu:

Jděte znovu k volbám a prodlužte současnému prezidentovi Miloši Zemanovi jeho mandát!!!

Armagedon – boj dobra se zlem vrcholí. A uctívači temného slunce (sluníčkáři – satanisté) v posledních křečích převracejí obsahy pojmů vzhůru nohama. Vrcholí i bitva o vědomí a svědomí každého z nás. A bohužel už také o holou existenci obyvatel České republiky i jí samotné. A na vás záleží, zda dopustíte, aby naši budoucnost zničili pohrobkové těch, kdo ukřižovali Ježíše, upálili Giordana Bruna nebo Jana Husa.

Pomozte nám probouzet naše spoluobčany (téměř 40 % vůbec k volbám, nepřišlo) z mediální hypnózy, z beznaděje, lhostejnosti a otupění, pokropte je živou vodou odpovědnosti a doveďte je k volbám!

Svoboda nebo otroctví? Rozhodněme se správně!

Za všechny vlastence vám děkuje

Oldřich Lukáš, iniciativa Lidé lidem! 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473