NAŠE VÝZVA!

Základní program Aliance Národních Sil - 3x ANO a 3x NE:

1. ANO míru! Prosazovat mírovou mezinárodní politiku ČR - nedopustit, abychom byli zataženi do války!

2. ANO vystoupení z EU a z NATO.

3. ANO zestátnění strategických odvětví národního hospodářství a přírodního bohatství, zrušení církevních restitucí. 

1. NE ilegální imigraci - likvidace neziskových organizací, financovaných ze zahraničí.

2. NE exekucím, které devastují lidské životy, a novodobému otrokářství nadnárodních firem.

3. NE zrušení dekretů prezidenta Beneše.

LIDI, JESTLI SOUHLASÍTE S TĚMITO ŠESTI BODY PROGRAMU, POMOZTE NÁM SESTAVIT KANDIDÁTKU. NADÁVAT A NIC NEDĚLAT JE,… VÍTE NA CO?!

VÝZVA A PODROBNOSTI NÁSLEDUJÍ!

VÝZVA ALIANCE NÁRODNÍCH SIL!!!

Vyzýváme všechny občanky a občany bez rozdílu politické příslušnosti a náboženského vyznání, kteří souhlasí s výše uvedenými body programu, aby nám pomohli sestavit kandidátní listinu za tento program k volbám do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR!

Jestliže jste obyvateli Libereckého kraje, hlaste se na adrese: Miroslav Starý, Letná 207, 471 24 Mimoň, nebo na telefonu 606 590 473, nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Já, Miroslav Starý, jsem shledal uveřejněný program ANS v porovnání s programy všech jiných stran a hnutí v současných podmínkách jako nejlepší a nejpotřebnější. Žádný lepší jsem nenašel. A protože nechci jen nadávat a čekat s rukama v klíně, přijal jsem nabídku ANS za tento subjekt kandidovat. Přijmete tuto nabídku i VY??? Pomůžete nám i sobě???

CO TO ZNAMENÁ? U nás v Libereckém kraji to znamená dát dohromady 17 lidí, kteří souhlasí s kandidaturou za ANS – za program ANS! To je počet stanovený pro Liberecký kraj. Je důležité, aby byl na kandidátce plný počet. Každý takový hlasovací lístek přinese ANS 17 hlasů. Kdyby bylo na kandidátce a hlasovacím lístku třeba 8 lidí, bylo by to jen 8 hlasů. Takovou kandidátku by nemělo smysl ani podávat k registraci. Dále je třeba si uvědomit, že lidé jdou na kandidátku ne proto, aby se sami dostali do Sněmovny PČR, ale aby pomohli jednomu člověku z této kandidátky do Parlamentu. Z Libereckého kraje bude ve sněmovně PČR 8 poslanců ze všech stran, které překročí minimální počet hlasů voličů - 5 %. To je podle velikosti kraje – Liberecký kraj je druhý nejmenší. Aby se dostali z jedné kandidátky na Liberecku dva do Parlamentu, musela by taková strana získat aspoň 20 %. Jde tedy o sestavení party lidí, která pomůže tomu, kdo bude na kandidátce na prvém místě do Sněmovny Parlamentu ČR.

Dívejte se na to třeba jako já: Do sněmovny a tedy ani na první místo kandidátky nechci. Mám svůj věk a volební období je další 4 roky. Chci být jen jedním z těch sedmnácti, kteří přinesou potřebné hlasy a pomohou tomu, kdo bude na prvním místě ke zvolení. Je mi úplně jedno, na kterém místě kandidátky kromě prvého nebo druhého budu. Je to týmová záležitost. Hrajeme všichni pro našeho vedoucího kandidáta. Snad to přinese něco nám - každému kandidátovi - dobrý pocit, že jen nečinně neseděl a nečekal, ale že udělal, co mohl udělat. Pro sebe, své blízké, své děti, vnoučata, kamarády.

Co je k tomu potřeba?

Na kandidátce může být každý občan(ka) ČR, který dosáhne nejdéle ve druhý volební den věku 21 let a starší.

Musí k tomu každý podepsat prohlášení, ve kterém potvrzuje svůj souhlas a současně to, že nedal souhlas k jiné kandidatuře. Tato prohlášení se přikládají při podání kandidátky k registraci ke kandidátní listině.

Formulář takového prohlášení každému zájemci zašleme (těm, kteří projevili zájem, jsme už obratem zaslali).

Prohlášení obsahuje: jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu, text prohlášení, datum a podpis kandidáta.

Na kandidátní listině k registraci je uvedeno:

Pořadové číslo kandidáta, jméno, příjmení, pohlaví, věk, povolání, obec, kde je přihlášen k trvalému pobytu, název strany nebo hnutí, jehož je členem. Když není členem žádné strany ani hnutí, uvádí se „bez politické příslušnosti“.

Pro názornost – např. já bych byl na kandidátce uveden takto:

„(Pořadové číslo), Miroslav Starý, muž, 71 let - vydavatel periodika Severočeská pravda – Mimoň – bez politické příslušnosti“.   

Udělejte, prosím, co můžete udělat! Pro naši zem, náš národ, svou rodinu i pro sebe!

Miroslav Starý, kandidát ANS pro volby do Sněmovny Parlamentu ČR 20. a 21. října 2017, v. r.

PS Při zpětné reakci uvádějte, prosím, dosažitelný kontakt na Vás – adresu, telefon, e-mail.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473