ABY SE ZDRAVOTNÍCI NEFLÁKALI ...

Podobně, jako se často kdosi televizně naparuje, jak u nás roste ekonomika a vidíme na svých účtech ve svých peněženkách pravý opak, tak se onehdy kdosi vytahoval, jak je na tom ekonomicky skvěle naše zdravotnictví. Že by právě proto, aby tomu tak příště nebylo, pořádala naše vláda a další tupci dovoz pacientů, chorob a epidemií pro vyšší vytíženost a náklady? …

Zdravotní stav imigrantů nikoho netrápí.

(Jirka Kobza.)

Rád bych se vrátil k jednomu staršímu článku, který jsem napsal na základě svých zkušeností z Afriky.

Bohužel se ukazuje, že jsem měl plnou pravdu, zdravotní stav imigrantů nikdo nekontroluje a pouští je sem se vším co v sobě přináší. Jejich děti se mohou ve škole potkávat s našimi dětmi, které na jejich nemoci ani parazity nemají protilátky a jsou tedy daleko snáz náchylné podlehnout nákaze. Sobotkova vláda prohlásila, že sem bude brát dobrovolně "utečence" z Afriky, ale už neřekla, kdo zaplatí jejich vyšetření a případné léčení pohlavních chorob, otevřené TBC, chalmydií, ameb, schistosomas, dysenterií, plicních chorob a především AIDS. Není už na čase se vlády zeptat, jak to chtějí řešit a za čí peníze? Komu poslouží epidemie v Evropě? Americkým farmaceutickým koncernům?

Článek: Dárečky, které nám vezou imigranti z Afriky.

Zatímco diskuze o bezpečnostních rizicích plynoucích z vlny imigrantů pro náš stát se pomalu a obezřetně (hlavně nikoho nenaštvat) rozbíhá, druhé a neméně hrozivé riziko je opomíjeno. Pracoval jsem na zdravotnickém projektu v hraniční oblasti mezi Zambií a Angolou a měl jsem možnost seznámit se s pravdivými statistikami zdravotního stavu obyvatel. Průměrná délka života v oblasti je 32 let! Samozřejmě mluvím o přirozených, nikoliv násilných úmrtích. Hlavním zabijákem je malárie, dále pak AIDS, plicní choroby TBC apod.), dysenterie, pohlavní choroby a především jejich libovolné kombinace. Když k tomu připočtu rozsáhlou sbírku nerůznějších mikro a makro parazitů (endo i exo), které si sebou imigranti přiváží, má se naše zubožené zdravotnictví opravdu na co těšit.

Obávám se, že v celé zemi nebude dost víček PET lahví na to, aby zaplatily léčbu nejenom migrantů, ale především až se tyto nemoci začnou přenášet i na naše lidi, kteří navíc proti většině z nich nemají protilátky. Co teda dělá naše vláda, aby ochránila svůj národ, ze kterého se má tak dobře? Co dělá naše slavná poslanecká sněmovna a senát? Povím vám to: nedělají nic, protože nikdo z nich vůbec nechápe, o co se jedná, že to co se vytrvale blíži, je srovnatelné s následnými efekty výbuchu jaderné pumy, způsobující pomalé a postupné vymírání obyvatelstva. Jediná SPD má program, který skýtá řadu opatření na ochranu obyvatelstva před importem epidemií. Je to především velice striktní imigrační politika, protože když omezíme pohyb nežádoucích osob přes naše hranice, omezíme možnosti nákazy např. vody bakteriemi nebo parazity ze stolice. Je ale nezbytný aktivní přístup našich bezpečnostních složek. Tlačte na své poslance a místní politiky, jak chtějí chránit zdraví ve svých oblastech?

 

 

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473