ANDREJOVI K MIKULÁŠI?

Vážený pane premiére, 

dosud jsem tak trochu přisuzoval Vaše prohlášení ve sněmovně tlaku farmaceutické a globalistické mafii, proti které nějakým možným způsobem neobratně bojujete, ale to, co jste ze sebe vypustil při interpelacích paní poslankyně Karly Maříkové (SPD), to snad už nemyslíte ani trochu vážně?  

TÉMATA INTERPELACE:

- vyjádřila pochopení nad tím, že s ohledem na Váš zdravotní stav se nechcete očkovat

- p. ministr Brabec se musí také poradit s lékařem, protože má špatnou reakci na očkování

- další členové vlády odpověděli, že se nechají očkovat, ale dají přednost rizikovým skupinám 

- ano, říká pravdu, že máme obavy z očkování z nově vyvinuté vakcíny - ANO, TECHNOLOGIE  NIKDY NEBYLA DLOUHODOBĚ POUŽITA - NIKDO NEZNÁ JEJÍ DLOUHODOBÉ ÚČINKY A VY POLITICI SE ROZHODNETE, ŽE NÁS TÍM VŠECHNY NUTNĚ BUDETE OČKOVAT?! - JSTE NORMÁLNÍ?! - VIDĚL JSTE TU VČEREJŠÍ VÝPOVĚĎ TOHO EXPERTA (3 minuty 20 vteřin https://brandnewtube.com/watch/former-russian-bio-warfare-expert-warns-that-covid-19-vaccine-is-a-deadly-bio-weapon_8tH2NuonUEFg9Aa.html  

VAŠE REAKCE

- zhodnotil jste své důvody - OK chápeme a budeme rádi, když zákon o očkování nebude nikdy diskriminovat KOHOKOLIV za to, že nebude OČKOVANÝ - můžete mi prosím vysvětlit, jak se chystáte po světě bez očkování na COVID-19 cestovat? To, že se nenecháte kvůli zdravotnímu stavu očkovat - ano každý by měl posoudit sám individuálně, zda mu v tom brání přesvědčení, zdravotní stav atd. 

- jestli to nechápete, tak CELÝ SVĚT a každá jednotlivá země i ČR NYNÍ čelí podmínce Billa Gatese a globalistů, zda se jejich národy rozdělí na očkované a neočkované. Na Slovensku si vyzkoušeli apartheid na testované a netestované - s tím postupem tam souhlasíte? Co se to s Vámi stalo? To se tak bojíte přiznat, že jste naletěli na koronavirový podvod, ze strachu jste přijali opatření, pak jste vzali trochu příležitost za pačesy, stylem vždyť to takhle dělají všude ve světě a teď nevíte jak z toho ven a necháte raději celý národ zmrzačit? 

My nechceme, aby stát = My lidé abychom ručili za vakcíny a jejich následky, My nechceme, abychom z našich peněz, to nejsou Vaše peníze p. premiére, to jsou naše peníze, které jsme Vám dali pro správu naší země a blaho nás občanů - TO TO JEŠTĚ STÁLE NECHÁPETE?  - hradili kompenzace a škody způsobené diletantskými politickými rozhodnutími. 

NECHCEME OMEZOVAT EKONOMIKU - LIKVIDUJETE VŠECHNY PODNIKATELE - JEJICH ZAMĚSTNANCE - CHÁPETE, ŽE LIKVIDUJETE CELÝ NÁROD ?! 

ANO - CHÁPETE TO VELMI DOBŘE - tohle očkování bude o tom, jestli půjdete se svými rodinami příkladem pane premiére, rozhodně Vaše paní nemá problém se slezinou, Vaše děti snad také ne, a rozhodně se postaráme o to, abyste šel příkladem alespoň takto s celou svou vládou a jejími rodinnými příslušníky. Nemáte v popisu práce shánět vakcíny, ani proti chřipce ani proti Covidu - pane premiére TOTO NENÍ VÁŠ ÚKOL!!! Za to si Vás tam NEPLATÍME. Překračujete svou agilitou své kompetence, rozhodujete o věcech, kterým nerozumíte. 

Jste naivní, pokud si myslíte, že by se nemohlo stát, že by na ČR kdokoli zaútočil právě nevinně pod rouškou boje o záchranu zdraví. A jste vinen v plném rozsahu, pokud to děláte zcela vědomě. Stále věřím, že tomu tak není! 

http://stoppfizer.org/ - POZORNĚ PROSTUDUJTE PROBOHA

DEZINFORMACE 

očkování je nástrojem DEPOPULACE a zavedení NWO - víte vůbec jak se vyjadřuje Klaus Schwab? O propojení lidských bytostí s technologiemi v rámci 4. průmyslové revoluce? To jste opravdu tak naivní, že to nevidíte a myslíte, si že to jsou dezinformace?  Přijde Vám toto jako normální? https://www.younggloballeaders.org/ To si jako zakladatelé WEF budou dělat výběrová řízení na to, kdo bude budoucími leadry jedmotlivých zemí?! ZBLÁZNILI JSTE SE?! VÍTE TO VŮBEC?!

https://www.youtube.com/watch?v=JcpYUiZZHC0&feature=share takhle to vypadá v realitě a Vy pane premiére se chováte, jak ten poslanec v UK, vybral jste si to sám, já se takhle nechovám, VY ANO. 

https://youtu.be/GXmVUY7sP9wmáte vůbec tušení co se děje v USA? Mimořádný projev prezidenta Trumpa! Jak většina lidí už dávno ví, co znamená a proč FAKE MEDIA?

dva měsíce tajně nahrávali porady CNN zpravodajství v USA  a teď jim to dávají pěkně sežrat. Je Vám jasné, co se stane, až to dorazí sem do Čech - lidé Vás všechny do jednoho vynesou ven v zubech!

představení ředitel CNN se dozví, že jejich porady byly monitorovány https://rumble.com/vbit57-james-okeefe-livestreams-cnns-exec-call-confronts-jeff-zucker-with-a-big-su.html

první díl z porad CNNhttps://thenationalpulse.com/breaking/breaking-cnns-zucker-encouraged-invoking-9-11-terror-to-urge-trump-to-allow-a-biden-transition/

myslíte si, že tohle je také dezinformace? Ex šéf z Pfizeru? Proč to dělá, proč to říká? Jen kvůli tomu, aby se zviditelnil? https://2020news.de/en/dr-wodarg-and-dr-yeadon-request-a-stop-of-all-corona-vaccination-studies-and-call-for-co-signing-the-petition/   

https://www.gov.uk/government/news/mhra-awarded-over-980000-for-collaboration-with-the-bill-and-melinda-gates-foundation-and-the-world-health-organisation tohle financování Vám také přijde jako normální? 

Nevím jak Vám, ale mě přijde, že tohle nejsou ruské dezinformace, nebo FAKE konspirační zprávy. Děláte ze sebe šaška, pokud o ničem z toho nevíte, pořiďte si nové poradce. Vykašlete se na média. Pokud to děláte vědomě - USMAŽTE SE V PEKLE!  

Radek PECH,

mobil: 777003337;

http://kulovy-blesk.cz

Radek’s ProtonMail for highly secured communication.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473