VYŠETŘOVÁNÍ VOLEBNÍCH PODVODŮ V USA?

Generáklní prokurátor USA nařídil použití ozbrojených agentů k vyšetřování podvodů s voliči

bidetiny

Autor: Jeff Mordock - The Washington Times - čtvrtek 5. listopadu 2020

Ministerstvo spravedlnosti schválilo použití ozbrojených agentů k vyšetřování potenciálních podvodů s voliči v centrech pro sčítání hlasovacích lístků, čímž obcházelo dlouhodobý zákaz používání ozbrojených federálních důstojníků ve volebních místnostech.

Ministerstvo spravedlnosti

Úředníci sdělili právníkům Spojených států celostátně ve sdělení, že zákaz se vztahuje pouze na Den voleb, ne na dny následující.

Statut „nebrání ozbrojeným federálním donucovacím osobám reagovat, vyšetřovat nebo dokonce zabránit federálním zločinům v uzavřených volebních místech nebo na jiných místech, kde se počítají hlasy,“ napsal Richard P. Donoghue v e-mailu zaslaném ve středu kolem 1:30. .

The New York Times poprvé ohlásil e-mail ve čtvrtek.

Pan Donoghue neřekl, zda je pro nasazení agentů nutný souhlas ministerstva spravedlnosti, ale navrhl, aby si byl vědom případných kroků.

"Pokud bude potřeba vyslat federální policisty do těchto míst, neprodleně prosím informujte oddělení," napsal.

Ministerstvo spravedlnosti sdělilo The Washington Times, že memorandum bylo odesláno v očekávání jakékoliv narušení ke sčítání hlasů. Úředník uvedl, že ministerstvo spravedlnosti chce zajistit, aby státní a místní úředníci věděli, že federální vláda je k dispozici, aby pomohla.

Možné použití ozbrojených federálních agentů pravděpodobně probudí demokraty znepokojené ministerstvem spravedlnosti  Začátkem letošního roku demokraté a liberální skupiny odstřelili Trumpa a generálního prokurátora Williama Barra za povolení federálním agentům vyčistit Lafayette Square Park poblíž Bílého domu uprostřed protestů proti rasové spravedlnosti v létě.

Trump také nasadil federální agenty, aby potlačili protesty ve městech po celé zemi, včetně Seattlu a Portlandu v Oregonu.RedDog1 day ago

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473