COVID JE BĚŽNÁ VIRÓZA!

CNN PRIMA:

Host zpravodajství – odbornice ke Covid 19:

„Já jenom drobnost k prostředí, do kterého nastoupí nový ministr zdravotnictví. Světová zdravotnická organizace (WHO) vydala aktuální úplně novou studii. Je to tzv. „Metastudie“, která dává dohromady data z asi 70 studií z celého světa, ze kterých se ukazuje, že nebezpečnost toho viru – smrtnost toho viru – je násobně nižší, než se uvádělo. Původní čísla byla 3,4. Poslední, o kterých se mluvilo, bylo mezi 1 a 0,4 %. WHO, což stále snad je nějaká autorita, říká 0,23 %. Aby měli diváci představu, to je na úrovni ne chřipky, ale běžných viróz. Takže mě by zajímalo, jak bude vláda, nový ministr zdravotnictví, jak se postaví k tomuto. Protože, pokud zjistíme, že situace je takováto, tak ta tvrdá plošná opatření jsou naprosto neadekvátní.“

(Přepis záznamu zpravodajství.)

Z jiného úhlu pohledu:

Mnozí si vzpomenou na „blbnutí“ kolem „zákona na ochranu dat!, kdy se ze zveřejňovaných dokumentů, např. projednávaných na veřejných jednáních – v zastupitelstvech vymazávala nebo „začerňovala“ data, která se vztahovala k osobám, takže někdy bylo i obtížné zjistit, o koho se jedná nebo mohlo i klidně dojít k záměně.

A hle, vyděšené obyvatelstvo dobrovolně poskytuje vzorek své DNA, což není jen adresa nebo datum narození, ale jsou to úplné a komplexní údaje o nich, jejich stavu a vlastnostech. Kdo ochrání testované před zneužitím jejich DNA, kterou v dobré víře hloupě odevzdali? Nemůže to být něco jako obcházení zákona?

M. Starý

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473