Z POŠTY ANS:

K předcházejícímu článku a vyjádření podpory napříč spektrem včetně KSČM se dobře hodí a dokresluje následující dopis.

„Příjemný zářijový večer Vám ode mne.

Děkuji za Váš dopis. Popsala jste to s HaNo stručně a jasně. Plně s Vámi souhlasím. I proto mi NIKDY nezveřejnili jediný článek. I proto mě před lety redaktor Roman Janouch v diskusi zrušil. Darmo mluvit... (Ještě štěstí, že aspoň na ruském webu РОССИЯ-СЕГОДНЯ několik mých článků zveřejnili).
A ještě poznámku mi dovolte. Nejen HaNo jedou ve prospěch EU, nýbrž také europoslankyně K. Konečná, kterou osobně ani trochu nemusím. Jen čistě Vám prozradím z našich řad jednu věc. Napsal mi letos v dubnu Mirek Kavij dopis, čestný člověk, náš člověk, žádný patolízal, předseda KV KSČM v Plzni, ve kterém vysoce vyzdvihl vlastenecké zásluhy Vaše, jakož i zásluhy Aleny Vitáskové a Lenky Procházkové. Já jsem Mirkovi Kavijovi odpověděl takto:
„Byl jsem nadmíru příjemně překvapen, že jsi jmenoval ženskou "svatou trojici" Vladimíry Vítové, Aleny Vitáskové a Lenky Procházkové. I když, s tou svatou trojicí by to šlo i bez těch uvozovek, protože to, nakolik tyto tři SVATÉ ŽENY bojují proti všudypřítomnému kapitalistickému svinstvu, hm, to snad ani nemá obdoby!!! Celý ÚV KSČM může jít leda tak do kelu... Do prčic už, co dělá pro levici a republiku paní Konečná v Bruselu? No co? S více než půlmiliónovým měsíčním korunovým platem + 80 tisíc korun měsíčně doživotní renty za její druhý mandát ve prospěch Čtvrté Říše německé...(Si nemohu pomoci, ale tato rozmazlená Konečná nesahá oné výše uvedené SVATÉ TROJICI ani po paty, na tom si trvám!!!)
Srdečně Vašek V. ze Vsetína
PS Doktoru Haisovi, ing. Kratochvílovi či Mirkovi Starému tento dopis klidně přepošlete, těm já věřím, jsou to čestní chlapi, žádní zrádci jako Filip, Konečná nebo Dolejš. Vím, jak si VV ÚV vytřel zadek s Mirkem Starým. To samé jsem zažil i zde ve Vsetíně, když jsem odhalil podvod zdejšího předsedy OV Vargy, a to nebyl ve Vsetíně jediný případ.“

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473