LIKVIDACE EVROPY PODLE PLÁNU!

EU neselhala, ale jede podle svého migračního plánu !!!!!!

Vladimíra Vítová, předsedkyně Aliance národních sil

Nalijme si čistého vína. Kdyby se EU a NATO stále vojensky neangažovala na Blízkém Východě – navíc ve prospěch kořistnických zájmů USA, KDYBY SE EU NEPODÍLELA NA TOTÁLNÍ VOJENSKÉ A HOSPODÁŘSKÉ DESTRUKCI IRÁKU, SÝRIE A LIBYE, tak by neexistovali žádní migranti. Ale dokonce, i kdyby tam byli všichni lidé polomrtví a chtěli se mermomocí dostat do EU, tak by se jim to NIKDY nepodařilo, kdyby tento přesun migrantů sama EU neorganizovala, nefinancovala a logisticky nezabezpečovala! EU migraci do EU nebrání, ale SAMA JI ORGANIZUJE A FINANCUJE – skrze neziskové organizace, skrze přímou podporu a skrze legislativu! Migranty nezvala pouze Angela Merkelová! Nahradit původní obyvatelstvo Evropy chce sama EU i OSN – a podle toho tvoří i legislativu. Takzvaný Islámský stát, proti kterému údajně bojovalo NATO i státy EU, je tzv. nepravidelná armáda USA – to znamená, že USA si ISIL platí a vyzbrojuje a vychovává tzv. fundamentalistické imámy a to v amerických vojenských campech, zvaných inkubátory. Mimochodem, USA s touto výchovou šílených salafistických muslimů začaly již v Afghanistánu. Tzv. Islámský stát primárně zlikvidoval a zničil samotné obyvatele arabských zemí - k tomu byl určen!!!!!

ZDROJ je ZDE:

https://www.youtube.com/watch?v=H8XPo7v9SVw

EU krok za krokem naplňuje pouze svoje plány!

ZDROJ ZDE:

https://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Vladimira-Vitova-Ph-D-119785/clanek/EU-sama-organizuje-migraci-z-Afriky-do-Evropy-Zde-jsou-fakta-88069

Existuje materiál OSN, který implementovala EU a podle kterého se stále řídí a nezřekla se ho! Dokument nese název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“ a uvádí, že Evropa bude v roce 2025 „potřebovat“ 159 miliónů imigrantů.

ZDROJ ZDE:

https://www.un.org/en/development/desa/population/publications/ageing/replacement-migration.asp

EU se migraci nikdy nebránila, nebrání a bránit nebude!!!!

Jestli si snad někdo myslí, že EU bojuje proti migraci, tak se zásadně plete. Naopak! EU ji aktivně a štědře podporuje. Každý z nás měl a má volbách na výběr. Buď volit zástupce politických stran a hnutí, které mají ve svých programech setrvání v EU, a tím zvolit budoucnost naší země jako součást plánovaného evropského chalífátu. Anebo volit zástupce stran a hnutí, které mají v programu OKAMŽITÉ VYSTOUPENÍ Z EU, což samozřejmě možné je a nemusí být ani podmíněno referendem, viz článek 50 Lisabonské smlouvy. O zástupcích těchto stran však v mainsteramu neuslyšíte nic, leda slova odsudku.

Jestliže ale voliči, kteří nesouhlasí s migrací do Evropy a tedy i do naší země, volí stále dokola a dokola a zcela nelogicky a proti svým bytostným zájmům opět zástupce stran, které chtějí setrvat v EU z ekonomických důvodů, pak je naše země definitivně ztracena!!! A následné lkaní těchto voličů nad tím, jak jen volili menší zlo a jak byli podvedeni, je jen falešné bědování nad vlastní hloupostí. VOLIČI NEBYLI PODVEDENI!

Evropskou unii nelze zreformovat. Byrokratický aparát EU nelze vyměnit. EU jede stále podle migračních plánů svých a podle migračních plánů OSN. EU krok za krokem tyto plány naplňuje, organizuje a velkoryse finančně podporuje. PROBUĎME SE PROBOHA!!!!

A přidáváme informaci (jakou vám zpravodajství ČT nepřinese):

14. 2. 2020 nejvyšší apelační soud Anglie a Walesu vydal nařízení, podle kterého všechny muslimské zákony na území Anglie a Walesu neplatí. Statisticky to např. znamená, že 60 % muslimských manželství uzavřených podle jejich zákonů, často s nezletilými, prostě neexistuje. Jsou to manželství uzavřená podle islámského zákona, tzv. „Nikah Nama“, což je podpis manželské smlouvy před několika svědky. Tato manželství výše uvedeným nařízením nejvyššího apelačního soudu neexistují.

Angličané se vymanili z pout debilní bruselské administrativy a začínají si dělat „doma“ pořádek. Tyto informace se k občanům ČR dostávají sporadicky a se zpožděním, protože nikým nezvolená eurokomisařka Jourová má hlavní úkol – likvidaci svobody slova a informací. A tak se dočkáme, někteří to už poznali, likvidování mailů, vymazávání příloh a informací podle bruselské administrativy nevhodných, které je třeba před občany tajit.

Problémy v souvislostí s islamizací se odehrávají v dalších zemí Evropy. Ve Francii se vyjádřila šestnáctiletá dívka na sociálních sítích o nepřijatelnosti islámu pro Evropu a málem skončila ve vězení, případně zavražděná muslimy. Veřejnost se za ni ale postavila, politici museli rezignovat a prezident Macron ji vzal pod ochranu. Špatná situace je v Německu, které se podvoluje muslimským zákonům, a sňatky nezletilých jsou legální. Je to i důsledek ratifikace Istambulské úmluvy Německem. Paradoxním je, že Německo a jiní vyzvali Angličany, aby si ve věci muslimů a islámu udělali ve svém zákonodárství pořádek. A Angličané to udělali. Jen ne podle představ Německa Bruselu.

U nás se terčem útoků stal nový ombudsman Křeček, který v rozhovoru uvedl: „Evropu obsazují muslimové. Chtějí nás nahradit, chtějí tu muslimské státy a právo Šárija.“ A to je důvod, proč už vlastizrádní „chvilkoví pomatenci“ podporovaní ze zahraničí v úsilí o likvidaci českého státu, připravují demonstraci proti Křečkovi.

Dodejme, že Evropský soud pro lidská práva rozhodl, že nelegální uprchlíci se mohou odvážet zpět do svých zemí. Pokud chtějí legálně ze své země vycestovat, musí požádat o povolení k tomu příslušné úřady ve své vlastní zemi.

Naše média o těchto záležitostech ale zarputile mlčí. Proč asi?

Doplnění 3. 3. 2020, M. Starý, ANS.

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473