4. 2. 1820 SE NARODILA BOŽENA NĚMCOVÁ

02. 02. 2020 18:57:40

Právě jsem zhlédla film Babička....

babicka

Tolik moudrosti, krásy a lidskosti se dnes ve filmech nevidí ani omylem! Film na motivy slavné knihy Boženy Němcové natočil v roce 1971 - tedy v době té "hrůzostrašné normalizace" - režisér Antonín Moskalyk.

Dokonalá Jarmila Kurandová, dokonalá Libuška Šafránková a dokonalá Libuše Geprtová - prostě DOKONALÝ FILM! A to se točilo v dobách normalizace - ÓÓÓÓÓ, JAK "HRŮZYPLNÁ" TO BYLA DOBA!!!! 
Všechny současné české filmy (kromě těch, které točí Jiří Svoboda) jsou jednoznačně HNUSNÉ! Vulgární s nesmírně sprostými a ubohými dialogy, hloupé, cynické, lživé a destruktivní! Týká se to i většiny seriálů - zejména ČT z prostředí policie a jiných.....
Absolutně nechápu tu nebetyčnou drzost a faleš většiny současných herců a všech tzv. kavárníků, kteří den co den plivou na naši kulturu, na naši historii a dokonce i na svoji vlastní práci! Že se nestydí!!!!! Tzv. "normalizační" filmy, telenovely i seriály jsou s dnešní filmovou a televizní žumpou NESROVNATELNÉ!  Dnešní režiséři a scénáristé nesahají těm tzv. "normalizačním" ani po kotníky!

ans predsedkyne

 

 

 

 

 

 

PhDr. Vladimíra Vítová Ph.D., předsedkyně ANS

Zdroj:ParlamentníListy.cz

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473