FAŠISTŮM "NEKVETE PŠENKA"?

Takhle toho Babiše nesesadíme…

Demonstrace chvilkových fašistů se nedaří podle jejich představ. Pouhé televizní záběry odhalily, že účast je tentokrát dost bídná. Jisté zklamání vyjádřil jeden z vystupujících – viz titulek. Na Václaváku se skutečné počty dobře odhadují. Máme k dispozici plán náměstí s jeho rozlohami v jednotlivých částech, takže se dá dost přesně spočítat, kolik lidí tam skutečně bylo. Uváděné informační počty jsou nejméně dvojnásobně vyšší než skutečnost. Takže, jestli říkají 60000, bylo tam, nejvýš 30000 lidí. Na doplnění přidáváme ještě perličku – vyjádření bývalého policisty z demonstrace na Letné.

A k tomu názorný příklad, jak se fotograficky dají vytvořit mohutné davy účastníků. (RSP)

Milan Pavelka - Demonstrace proti vládě Babiše !!!

Je nutno dodat, co řekl Václav Klaus v neděli v Partii. „Toto svinstvo organizují zhrzení politici, kteří nedokázali vyhrát demokratické volby.
Všichni je známe  - je to tzv. "Demokratický blok" Já tvrdím blok vlastizrádců, gaunerů, kteří již nemohou okrádat tento stát". Nyní, kdo na ně chodí a zejména, kdo to organizuje. Dnes jsem potkal dva kriminálníky, které jsem sám kdysi vyšetřoval za majetkovou trestnou činnost. Jeden 8, druhý 12 trestů. Také byli oba v Praze na manifestaci, i když se o politiku nezajímají. Zadarmo BUSEM, dostali jídlo, pití i peníze /kolik dostali, to nechtěli říci/. Byl jim přidělen transparent "Babiš je zloděj"!!! Když jsem se jich ptal, kdo to organizoval, nevěděli, jen prý ti lidé si říkali "TOPÁCI". Tak nevím, zda TOP 09, neboť se tito dva zloději o politiku nezajímají. Ale výlet  si pochvalovali, že se opili a ještě se mohli v davu vyjádřit vulgárními výkřiky. Přátelé, rozesílejte tuto zprávu dál,
aby národ nenaletěl …

         Že pane Kalousku, Rakušane, Fialo a spol.?                                                 

Bývalý policista Milan Pavelka, Hanušovice"

demo davy

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473