ÚTOK NA DŮCHODCE!

Petr Hannig napsal úvahu, kterou bloguje na internetu a žádá o její publikaci

anigTo je neuvěřitelná diskriminace seniorů.

V době, kdy veřejná autobusová doprava je stále řidší, zanikají vesnické prodejny a pojízdné přestávají jezdit, ruší se pošty, lékařské ordinace a důchodci jsou tak odkázání na individuální dopravu svými auty za lékaři, nákupy, na poštu atd., přichází návrh z dílny Pirátů (že řidičský průkaz by nemohla vlastnit osoba nad 70 let – pozn. RSP), Trojkoalice (STAN, TOP09 a KDU-ČSL).

Jak to tak vidím, jmenované strany v bloku se vehementně snaží seniory vyšachovat z veřejného života, okleštit je na právech.  Finančně, psychicky a zdravotně zdeptat. Může se stát, že prosadí, aby senioři nad 70 let přišli o řidičák, protože ohrožují silniční provoz. Je to logické, protože těm zazobaným příživníkům, kteří nikdy nemakali a jsou bohatí jen díky tomu, že mistrně vysávají státní peníze (naše peníze), prostě na silnicích vadíme. Senioři dodržují pravidla silničního provozu, jsou opatrní a rozvážní, jenže tito hazardéři by chtěli na dálnicích a rychlostních komunikacích jezdit aspoň 150. Chtějí, aby senioři přišli o volební právo, aby senior po 70 měl nárok jen na tu nejzákladnější zdravotní péči. A takto to může plíživě pokračovat dál. Nakonec v 70 budeš muset prodat byt či dům, vystěhovat se do důchodcovského koncentráku a čekat na smrt, aby mladí a chudí, ubozí migranti měli kde bydlet. Můžou nám vzít důchod, místo něho vyfasujeme lístky na základní potraviny a nejnutnější věci na přežití a tím to hasne. Jediné právo, které ti zbude, bude dobrovolná nebo nedobrovolná eutanazie, aby´s nepřekážel a uvolnil místo „ lepším a demokraticky smýšlejícím zmetkům“. Sice to zní jako hodně přitažené za vlasy, ale to, co se děje kolem nás začíná hodně, ale hodně smrdět fašismem a totalitou. A tu naši rodiče a současní senioři zažili. Proto všechny strany, které jsou proti Babišovi a Zemanovi, se je snaží odstranit, oni chtějí nastolit novou totalitu – hlavně  nenápadně, aby se proti těm hajzlům nezačalo protestovat a lidi je nechtěli z politického života vyšachovat. Prosím, udělte článku karmu, když jste na facebooku, dejte článek i tam a přepošlete tento odkaz svým přátelům. Myslím si, že se mnohých   z nás toto téma hluboce dotýká a je třeba, aby se článek dostal na žebříčky a přečetlo si ho tak co nejvíc lidí.

Děkuji za podporu.

Srdečně zdraví Petr Hannig

Osobní poznámka: Neoznačoval bych režim a systém, který usiloval o pokrok a pořádek (1948 – 1989) jako totalitu. Podobně odmítám nazývat chaos a bordel, kdy si každý dělá, co chce a kdejaký úchyl se domáhá svých i úchylných práv, jako demokracii. Miroslav Starý

 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473