PREZIDENTA UZNÁVÁ LID JEHO ZEMĚ, VLÁDA ČR DO TOHO NEMÁ CO KECAT!

ANS zásadně nesouhlasí s prohlášením české vlády ohledně Venezuely

vlajka venezuela 01

ANS zásadně nesouhlasí s prohlášením české vlády, která uznává Juana Guaidóa za prozatímního prezidenta Venezuely, který má údajně dovést tuto zemi ke svobodným a demokratickým volbám. Prohlášení české vlády považujeme za naprosto skandální obzvlášť proto, že od května 2018, kdy byl venezuelský prezident Nicolás Maduro legitimně zvolen prezidentem, nevyjádřila sebemenší pochybnosti s demokratickým průběhem tamějších voleb.

Česká vláda se opět snaží vlísat k západním takzvaným “demokratickým” zemím, pro které je ignorování mezinárodního práva již faktickou normou. Členové ANS – na rozdíl od vlády ČR – považují za prezidenta Venezuely i nadále Nicoláse Madura.

Takto zákeřně praktikovaná mezinárodní politika “české” vlády, která se opět připojila k intervenční politice USA a EU, je pro členy ANS nepřijatelná. Tímto krokem “naše” vláda jednoznačně potvrdila, že není vládou České republiky, ale pouhým vazalem USA a EU. V této souvislosti oceňujeme postoj Itálie, která vetovala prohlášení EU, které mělo za cíl uznat Guaida za prezidenta. 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně Aliance národních sil 

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473