PODĚKOVÁNÍ

PODĚKOVÁNÍ voličům ANS v senátních volbách na Praze 8

Vážení přátelé,

děkuji voličům, kteří ve volbách do Senátu na Praze 8 skrze moji osobu podpořili ANS. Jednalo se o historicky první volby, v nichž kandidovalo politické hnutí Aliance národních sil. Oceňuji  přízeň voličů o to víc, že – vzhledem k prakticky nulovému rozpočtu ANS na volební kampaň – se museli sami informovat a poté se rozhodli aktivně podpořit cíle ANS.

„Výsledky voleb ukázaly, jak málo si Češi uvědomují složitost situace v Evropě. Uchlácholeni sliby a líbivými hesly jich více jak polovina zůstala doma, odjela na chalupy či jen prostě ignorovala možnost spolurozhodnout o vlastní budoucnosti. Nijak jinak si nelze vysvětlit výsledky senátních a komunálních voleb v některých okrscích. Všeobecným měřítkem bývá Praha, ve které jsou zklamání i výhra vždy prvotně nejhmatatelnější… V pražských senátorských volbách bohužel neuspěli vlastenečtí kandidáti, ale především bývalí vyzyvatelé prezidenta Miloše Zemana. Otázkou však zůstává, kde se nacházela polovina pražských voličů, stojících proti této volbě a na co čekali….“

ans kandidatka

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS a předsedkyně Českého mírového fóra

(Poznamenáváme, že nové politické hnutí - Aliance národních sil - bylo zaregistrováno Ministerstvem vnitra ČR na počátku července 2018, když kandidáty do komunálních a senátních voleb bylo možno přihlásit jen do konce července 2018. Kandidátce ANS, která se přesto rozhodla vstoupit do volební kampaně, zejména reprezentovat nové hnutí, a to na vlastní náklady, lze jen projevit velký obdiv a úctu – pozn. RSP)

Severočeská PRAVDA
Vydává Miroslav Starý, IČO: 62732021, E-mail: stary_m@volny.cz
Adresa redakce: Mimoň IV., Letná 207; telefon 606590473